Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

40-vjeçaret që sfidojnë çdo 20-vjeçare që njihni

March 31
17:32 2016

Koha ecën me hapa të shpejtë, herë e kuptojmë e herë kujtohemi vonë ta shijojmë momentin. Efekti “kohë” për femrat është një “hall” më shumë, pasi do të thotë më shumë rrudha dhe thinja. Por ka ende shumë femra të cilat e sfidojnë moshën dhe ngjajnë shumë më të reja sesa janë realisht. Pa ju marrë shembuj botërorë, ju sjellim shembuj nga femra të famshme shqiptare. Shfletoni galerinë dhe shihni 13 femrat  me karrierë  të suksesshme, që i kanë kaluar të 40-at por janë të bukura dhe më në formë se kurrë.

Komento