Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

22 vjetori i Encës nuk mund të shkonte më perfekt se kaq: Këngëtarja surprizohet nga Snapchat!

22 vjetori i Encës nuk mund të shkonte më perfekt se kaq: Këngëtarja surprizohet nga Snapchat!
October 20
08:54 2017

Aplikacioni ‘Snapchat’ ashtu sikurse bën zakonisht kur një yll botëror feston ditëlindjen, ka bërë një surprizë edhe për Encën mbrëmjen e djeshme duke shtuar “Gëzuar ditëlindjen Enca” si një opsion filtri në këtë aplikacion për 24 orë.

Të gjithë përdoruesit e ‘Snapchat’ mund të postojnë video dhe foto duke përdorur filtrin e Encës në mënyrë që t’i urojnë asaj ditëlindjen. Sigurisht ky moment i bukur nuk mund të mos vihej re nga këngëtarja shqiptare e cila në një video të shkurtër duke bërë ‘tëerk’ teksa festonte ditëlindjen ka shprehur të gjithë entuziasmin që ka marrë prej kësaj surprize të një prej aplikacioneve më të mëdhenj në botë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje