Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

22 herët që Luana na ka lënë pa fjalë

April 04
16:29 2016

Moderatorja bukuroshe e “E diell” në Top Channel është shumë aktive në rrjetet sociale dhe po aq aktivë janë edhe adhuruesit e saj. Ka aq shumë “Luanators” sa është e pamundur që një foto e Luanës të marrë më pak se dhjetë mijë “like”. E veshur me tuta, seksi, pa grim apo edhe para se të flejë Luana bën zhurmë në Instagram. Ne kemi zgjedhur 22 foto që kanë marrë mbi 15 mijë pëlqime dhe duhet ta pranojmë që duket vërtet seksi.

Etiketimet
Shperndaje