Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

20 foto të rralla të yjeve që nuk i keni parë askund

March 30
17:32 2016

Këngët e tyre janë në krye të listave. Ata kanë bërë me mijëra koncerte në të gjithë botën. E megjithatë, këta të famshëm, një herë e një kohë, kanë qenë fëmijë dhe adoleshentë si gjithë të tjerët. Dikur edhe ata shkonin në shkollë, kishin një stil flokësh të çuditshëm, lëkurë jo të përsosur dhe nuk kishin këtë buzëqeshjen rrezëllitëse. Me kalimin e viteve dhe me shtimin e famës, për ata nuk ka ndryshuar vetëm mënyra e jetesës, por edhe pamja. Shfletoni galerinë për të parë ndryshimin e disa prej tyre.

Etiketimet
Shperndaje