Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

19 fustane me të cilët mund të rrini vetëm në këmbë

19 fustane me të cilët mund të rrini vetëm në këmbë
April 30
10:18 2016

 

Paraqitja në evente të rëndësishme kërkon një vëmendje serioze, pasi tapeti i kuq për yjet botërorë është tepër i rëndësishëm. Femrat shpenzojnë me mijëra dollarë në fustane dhe aksesorë për të qenë të veshurat më mirë të mbrëmjes me qëllimin “të jesh veshur bukur ose të kthehesh në shtëpi”.  Por në tapetin e kuq, (zh)veshja është kthyer në një trend të kohës së fundit. Po ju paraqesim disa nga guximtaret e tapetit të kuq.

Shperndaje