Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(+18) Tashmë VIP-at e Hollywood-it mund t’ju bëjnë…seks oral!

(+18) Tashmë VIP-at e Hollywood-it mund t’ju bëjnë…seks oral!
October 27
18:55 2016

Tashmë po ju njohim me Alexandra Rubinstein dhe serinë e krijimeve të saj, “A Dream Come True”. E lindur në Ekaterinburg, Rusi, 28-vjeçarja ka krijuar një sërë pikturash, duke treguar revoltën e saj mbi perceptimin e femrave dhe pornografisë lidhur me heteroseksualitetin. Pra, ajo që Alexandra kërkon të thotë është se industria pornografike synon ta japë femrën si “objekt” plotësues të një skene ku zhvillohet seks homoseksual dhe jo ashtu siç duhet: aktore kryesore në një marrëdhënie normale!

Për këtë, Rubinstein ka pikturuar skena ku meshkuj të famshëm po bëjnë seks oral me një femër, fytyra e së cilës nuk shfaqet. Pa hidhini një sy:

 

cunnilingus2-1477433263 cunnilingus3-1477433061 cunnilingus4-1477433406 cunnilingus5-1477433455 cunnilingus6-1477433216 cunnilingus7-1477433312 cunnilingus8-1477433138 cunnilingus-1477433350

Shperndaje