Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 vite dashuri! Çifti i famshëm i showbiz-it feston përvjetorin

November 08
14:15 2016

kkkkkk

Julka Gramo dhe Andi Islami janë ndër çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë shumë kohë bashkë dhe tashmë janë prindër të dy fëmijëve. Dita e sotme është një ditë e rëndësishme për këngëtaren dhe producentin pasi festojnë plot 15 vite bashkë.

Këngëtarja dhe moderatorja ka shpërndarë në Instagram një foto të saj dhe bashkëshortit në të cilën shkruhet: “Gjithë qenia ime do gjithë qenien tënde”. Bashkangjitur fotos, Julka shkruan “15”, duke lënë të kuptohet se bëjnë 15 vite bashkë. Ne u urojmë atyre edhe shumë vite të tjera bashkë! /Blitz.al/

 

#15

A photo posted by julkagramo (@julkagramo) on

Komento
Shperndaje