Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 fëmijë që duken njësoj si prindërit e tyre të famshëm

October 16
15:59 2016

Është diçka normale që fëmijët t’u ngjajnë prindërve të tyre kur  janë akoma të vegjël apo edhe kur rriten, por kur prindërit janë personazhe të famshëm të ekranit e Hollywood-it, kjo është e “pabesueshme”.

Ja të marrim një shembull: Angelina Jolie dhe Shiloh Nouvel Jolie-Pitt… dy pika uji. Pra, Brad Pitt mund të thoshte (dikur, jo më) se në shtëpi kishte dy Angeline Jolie dhe jo një.

Më poshtë do t’ju tregojmë 15 personazhe të famshëm, fëmijët e të cilëve duken njësoj si ata. /Blitz.al/

 

 

 1. Reese Witherspoon dhe Ava

1

 

 

 1. Cindy Crawford dhe Kaia

2

 

 

 1. Julianne Moore dhe Liv

Museum of Moving Image Salutes Julianne Moore at 583 Park Avenue - Arrivals Featuring: Liv Freundlich, Julianne Moore Where: New York, United States When: 21 Jan 2015 Credit: Joseph Marzullo/WENN.com

 

 1. Angelina Jolie dhe Shiloh

INGLEWOOD, CA - MARCH 28: Actress Angelina Jolie (L) and Shiloh Nouvel Jolie-Pitt in the audience during Nickelodeon's 28th Annual Kids' Choice Awards held at The Forum on March 28, 2015 in Inglewood, California. (Photo by Lester Cohen/KCA2015/WireImage)

 

 

 1. David Beckham dhe Romeo

5

 

 

 1. Katie Holmes dhe Suri

NEW YORK, NY - JULY 30: (EXCLUSIVE COVERAGE) Suri Cruise and mother Katie Holmes pose backstage at the hit musical "Finding Neverland" on Broadway at The Lunt Fontanne Theatre on July 30, 2016 in New York City. (Photo by Bruce Glikas/Bruce Glikas/FilmMagic)

 

 

 1. Tish Cyrus dhe Miley

Celebrities attend 2014 amfAR LA Inspiration Gala honoring Tom Ford at Milk Studios. Featuring: Miley Cyrus,Tish Cyrus Where: Los Angeles, California, United States When: 29 Oct 2014 Credit: Brian To/WENN.com

 

 

 1. Heidi Klum dhe Leni

Heidi Klum and her daughter Leni grab a Starbucks whilst out shopping together Featuring: Heidi Klum, Leni Where: Los Angeles, California, United States When: 02 Oct 2016 Credit: WENN.com

 

 1. Christie Brinkley dhe Sailor

9

 

 1. Halle Berry dhe Nahla

Halle Berry takes her children out for lunch in West Hollywood Featuring: Halle Berry, Nahla Aubry, Maceo Martinez Where: Los Angeles, California, United States When: 01 Sep 2015 Credit: WENN.com

 

 1. Jennifer Garner dhe Violet

Ben Affleck and Jennifer Garner take their children to the Pacific Palisades Farmers Market. Ben could be seen without his wedding ring. Featuring: Jennifer Garner, Violet Affleck Where: Los Angeles, California, United States When: 20 Sep 2015 Credit: WENN.com

 

 

 1. Kris Jenner dhe Kendall

13

 

 

 1. Tina Fey dhe Alice

BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 14: Actress Tina Fey and daughter Alice Richmond attend the HBO Luxury Lounge Featuring L’Oreal Paris And New Era Cap - Day 1 at Four Seasons Hotel Los Angeles on January 14, 2012 in Beverly Hills, California. (Photo by Chelsea Lauren/WireImage)

 

 

 1. Teresa Giudice dhe Gia

MONTCLAIR, NJ - JANUARY 14: Gia Giudice with her mother Teresa Giudice attend the Grand Opening of envy by Melissa Gorga Boutique on January 14, 2016 in Montclair, New Jersey. (Photo by Manny Carabel/FilmMagic)

 

15. Demi Moore and Rumer

12

Shperndaje