Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

13 personazhet e famshëm që kanë fëmijë binjakë

February 02
20:45 2017

 

Beyonce dhe Jay Z janë në pritje të binjakëve të tyre të parë dhe të gjithë duken se janë më të emocionuar se vetë familja.

Por, Bey dhe Jay nuk janë i vetmi çift hollivudian që janë bekuar me binjakë, pasi një sërë personazhesh të tjerë kanë sjellë në jetë binjakë.

Më poshtë do t’ju tregojmë se cilët janë ata. /Blitz.al/

 

  1. Mariah Carey dhe Nick Cannon

 

 

  1. Julia Roberts dhe Danny Moder

 

 

  1. Neil Patrick Harris dhe David Burtka

 

 

  1. Sarah Jessica Parker dhe Matthew Broderick

 

 

 

  1. Celine Dion dhe Rene Angelil

 

 

  1. Holly Robinson Peete dhe Rodney Peete

 

 

  1. Angelina Jolie dhe Brad Pitt

 

 

  1. Elsa Pataky dhe Chris Hemsworth

 

 

  1. Matt Bomer dhe Simon Hall

 

 

  1. Rebecca Rom dhe Jerry O’Connell

Komento
Shperndaje