Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

11 shenja që tregojnë se jeni të fiksuar pas Beyonce-s

August 17
23:39 2016

1. SuperBowl Halftime Show 2013

Picture 1 of 11

Të gjithë e mbajmë mend hyrjen madhështore me "Crazy in Love" dhe performancën 15 minutëshe në Super Dome. Që ta dini, një i fiksuar ka qarë në momentin e hyrjes në skenë.

 

 

Për gati 20 vite, Beyonce ka dominuar skenën dhe tregun muzikor amerikan, europian e ndërkombëtar duke i siguruar vetes një vend të rëndësishëm në muzikë.

Fundja, si mund të mos i pëlqesh ato performanca të zjarrta e atë vokal mahnitës?

Janë pikërisht këto performanca dhe ajo muzikë që në fillim të bën ta pëlqesh artisten 34-vjeçare e më pas të “fiksohesh” pas saj, duke mësuar çdo detaj lidhur me jetën personale e karrierën disavjeçare.

Doni të dini nëse edhe ju jeni “të marrosur” pas Queen B? Galeria e mësipërme do t’ju shuajë kureshtjen.

Komento
Shperndaje