Blitz

 Breaking News

100, 200, apo 500? Këto janë “Numrat” që flasin Capital T dhe Mc Kresha

100, 200, apo 500? Këto janë “Numrat” që flasin Capital T dhe Mc Kresha
December 07
10:22 2017

Dy reperët kosovarë Capital T dhe Mc Kresha kanë sjellë bashkëpunimin e tyre i cili ka kohë që pritej.  Teksti është shkruar nga vetë artistët dhe pritet që ky projekt të jetë suksesi i radhës për ta.

Capital T dhe Mc Kresha  kanë ardhur me nje videoklip shumë të veçantë e me nje tekst ku duket se është më shumë një diss për reperët e tjerë pasi ata theksojnë në këngë që të gjithë  janë fallso dhe po shuhen shumë shpejt.

Por nuk mund të mungonin edhe lekët e shifrat ashtu siç ndodh tashmë në shumicën e këngëve të reperave shqiptarë e jo vetëm. Capital T vjen i maskuar si një sheik i cili transporton nje çantë me para që i kanë bashkë me Mc Kreshën, i cili në këngë vjen si “partneri i tij në krim”. /Blitz.al/

 

Share