Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 të famshëm tregojnë mendimin e tyre rreth kirurgjisë plastike

April 07
12:16 2016

Kirurgjia plastike është një modë e re e ditëve të sotme e cila nuk ka mbërthyer vetëm yjet e ekranit por tashmë edhe popullin e thjeshtë. T’i kesh gjintë më të mëdhenj, të pasmet më të formuara apo hundën më të bukur e kështu me radhë, i shtyn njerëzit t’i drejtohen kirurgjisë. Disa e mendojnë si çështje vetbesimi dhe e paragjykojnë ndërsa disa të tjerë mendojnë se pikërisht për tu ndjerë më mirë dhe komod me veten mund t’i nënshtrohesh operacioneve.  Por si mendojnë të famshmit botërorë rreth kësaj teme kaq aktuale? Po ju tregojmë 10 opinione të ndryshme të yjeve që kanë bërë ose jo operacione apo botoks në trup. Për më shumë informacion shfletoni galerinë.

Shperndaje