Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 maskat e fytyrës që ju rekomandojnë yjet e Hollivudit

April 30
11:54 2016

Locioni Sisley Black Rose

Locioni Sisley Black Rose
Picture 1 of 10

Ajo është një maskë ushqyese për fytyrën që e përdor edhe Amber Heard, pasi zhduk shenjat në fytyrë. Amber e aplikon atë sa herë dëshiron të mbulojë shenja të lodhjes për një pamje më të shndritshme dhe të qetë para daljeve të saj në publik.

 

Nëse ka një gjë që e kemi të përbashkët me shumë yje botërorë është se të gjithë i adhurojmë maskat e fytyrës. Jo vetëm që janë një mënyrë e duhur për të përkëdhelur fytyrën tuaj, por gjithashtu ju përmirësojnë lëkurën dhe ju bëjnë të ndiheni më të freskët. Shumë prej fytyrave më të njohura të showbiz-it kanë zgjedhur t’i ndajnë në rrjetet e tyre sociale maskat që përdorim, madje jo vetëm femrat, por edhe meshkujt.  Në varësi të fytyrës së tyre, ata u rekomandojnë edhe fansave  të përdorin këto maska për një lëkurë rinore dhe rrezatuese. Shfletoni galerinë dhe shihni se çfarë maskash ju rekomandojnë  disa të famshëm të Hollivudit.

Komento
Shperndaje