Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 këngët më këqija të vitit 2016 sipas “Time”. Zhgënjen Justin Timberlake!

10 këngët më këqija të vitit 2016 sipas “Time”. Zhgënjen Justin Timberlake!
November 29
13:26 2016

Ashtu sikurse ditën e djeshme, kur publikoi listën e këngëve më të bukura, revista prestigjioze “Time” ka publikuar sërish një tjetër listë, por këtë herë me këngët më të këqija të vitit.
Në një artikull të titulluar “10 këngët më të këqija të vitit 2016”, revista ka renditur disa nga këngët që për të nuk kanë arritur t’ia dalin këtë vit. Ajo që ka bërë përshtypje është se këngët si “Can’t Stop The Feeling” të Justin Timberlake apo “No” të Meghan Trainor janë në këtë listë. /Blitz.al/

Lista e plotë e këngëve:

10. Lukas Graham – 7 Years

 

9. Britney Spears – Private Show

 

8. Meghan Trainor – No

 

7. Gnash – I hate u, I love u

 

6. Mike Posner – I Took a Pill in Ibiza

 

5. Machine Gun Kelly – Bad Things Machine

 

4. Fall Out Boy & Missy Elliot – Ghostbusters

 

3. Iggy Azalea – Team

 

2. Meghan Trainor – Mom

 

1. Justin Timberlake – Can’t Stop the Feeling

 

Komento
Shperndaje