Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 filmat më të këqij të 2016-s

December 26
16:33 2016

2016-s po i vjen fundi dhe tashmë mund të hedhim sytë pas për të parë se çfarë kanë bërë kompanitë e mëdha filmike Hollywood-iane.

“Lionsgate”, “Universal” e shumë të tjera kanë pasur një vit të vrullshëm me një sërë projektesh, disa prej të cilave kanë arritur të jenë në majë të klasifikimeve, kurse disa të tjera jo.

Më poshtë do t’ju tregojmë 10 filmat më të këqij të 2016-s sipas “Time”.

 

  1. Independence Day: Resurgence

Independence Day Resurgence

 

  1. Suicide Squad

suicide-squad-worst-movies

 

  1. Mother’s Day

Kate Hudson, left, and Sarah Chalke, right, in Mother's Day.

 

  1. Café Society

wasp2015_day_05-0081.CR2

 

 

  1. Batman vs Superman: Dawn of Justice

batmanvsuperman-worst-movies

 

 

 

  1. Now You See Me 2

JM4_3241.NEF

 

 

  1. Zoolander 2

Ben Stiller plays Derek Zoolander and Owen Wilson plays Hansel in Zoolander 2 from Paramount Pictures.

 

  1. Dirty Grandpa

UDEP_D30_08618.CR2

 

  1. Brothers Grimsby

Sacha Baron Cohen stars as Nobby in Columbia Pictures' THE BROTHERS GRIMSBY.

 

  1. X-Men Apocalypse

227_xb_8265_v1086.1027 – Apocalypse (Oscar Isaac), the original and most powerful mutant, embarks on a path of global destruction. Photo Credit: Courtesy Twentieth Century Fox.

Komento
Shperndaje