Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

1, 2, 3-shi i Kledi Bahitit…

1, 2, 3-shi i Kledi Bahitit…
June 16
20:07 2016

Pak ditë më parë është publikuar kënga e Besa Kokëdhimës në bashkëpunim me Flori Mumajesin. “1,2,3” dhe kaq ka mjaftuar që ajo të bëjë “boom” në publik dhe në rrjetet sociale.

“Grepi” i Blitz.al këtë herë ka kapur krijuesin e “1,2,3”, Kledi Bahitin, i cili ka treguar disa detaje interesante rreth punës së tij.

Shumica e këngëve të Kledit janë në bashkëpunim me miqtë e tij, por a e keni pyetur veten ndonjëherë se si ndihet ai kur punon me ta? Këtë përgjigje dhe se ç’do të na sjellë ai në javët në vazhdim, i zbuloni në videon më poshtë:

Komento
Etiketimet
Shperndaje