Blitz | Kliko dhe Informohu

Rreth e Rrotull

Mos ndoshta Majlinda, ish e dashura e Majk ka nisur një romancë me Ylli Limanin?

    Mos ndoshta Majlinda, ish e dashura e Majk ka nisur një romancë me Ylli Limanin?

Po, e dimë, ju duket shumë e çuditshme. Por ju e dini se si funksionojnë gjërat sot, mjafton një detaj në rrjete sociale që të nisim dhe të mendojmë se

Lexo me Shume

Ditë pas ditëlindjes, Sinani surprizon sërish Andrrën! Këtë herë, ka zgjedhur një destinacion “ëndrrash”

    Ditë pas ditëlindjes, Sinani surprizon sërish Andrrën! Këtë herë, ka zgjedhur një destinacion “ëndrrash”

Andrra dhe destinacionet e “ëndrrave” që Sinani zgjedh për udhëtimet e tyre romantike pa dyshim që na ngulisin të gjithve në rrjetet e tyre sociale për të zbuluar sa më

Lexo me Shume

Çunat janë më të lidhur me nënat por Vesa Luma ndihet xheloze për marrëdhënien e Big Bastës me të birin

    Çunat janë më të lidhur me nënat por Vesa Luma ndihet xheloze për marrëdhënien e Big Bastës me të birin

Shpesh thuhet se çunat janë më të afrueshëm me nënat e tyre ndërsa vajzat me baballarët. Vesa Luma publikon shpeshherë moment nga përditshmëria e saj dhe në shumicën e postimeve

Lexo me Shume

Dy vite pa nënën e saj, dedikimi i Zanfina Ismailit na përloti të gjithëve

    Dy vite pa nënën e saj, dedikimi i Zanfina Ismailit na përloti të gjithëve

Një ndër momentet që mund të cilësohet si më i trishti i  motrave Ismaili ,për  Zanfinën Adelinën , dhe Emën  është kur nëna e tyre u nda nga jeta nga

Lexo me Shume

U fol se Kanye West nuk ka mardhënie të mira me vjehrrën, Kris Jenner ka diçka për të thënë

    U fol se Kanye West nuk ka mardhënie të mira me vjehrrën, Kris Jenner ka diçka për të thënë

Revista “People” ishte ajo që përhapi lajme se Kanie West nuk ka mardhënie shumë të mira me e vjehrrën e tij Kriss Jener por jo vetëm dhe se Kim po

Lexo me Shume

Këngëtari shqiptar këndon coverin e Ariana Grande-s, dhe merr mbështetjen e saj

    Këngëtari shqiptar këndon coverin e Ariana Grande-s, dhe merr mbështetjen e saj

Ai është një ndër talentet i cili po rritet ditë pas dite dhe duket se do të ketë një sukses të madh në botë. Po flasim për këngëtarin e ri

Lexo me Shume

Kim Kardashian dhe Mario ndërrojnë rolet, tashmë Kim kthehet në grimieren e tij

    Kim Kardashian dhe Mario ndërrojnë rolet, tashmë Kim kthehet në grimieren e tij

Tashmë të gjithë e dimë se grimier me origjinë shqiptare Mario, kujdeset për pamjen e Kim Kardashian. Së fundmi ata kanë lançuar linjën e re të disa produkteve kozmetike dhe

Lexo me Shume

(Video) Përpjekja e Donald Trump për të kapur dorën e Melanie është një sfidë e vërtetë

    (Video) Përpjekja e Donald Trump për të kapur dorën e Melanie është një sfidë e vërtetë

Donald Trump këtë herë kishte një dëshirë të madhe ta kapte për dore Melanie Trump gjatë  një eventi në Shtëpinë e Bardhë në nderim të Presidentit Francez Macron. Por ai

Lexo me Shume

Rrëfehet moderatorja shqiptare: Burrin doja t’ja rregulloja shoqes sime, por u martova vetë

Rrëfehet moderatorja shqiptare: Burrin doja t’ja rregulloja shoqes sime, por u martova vetë

Ditën e djeshme në emisionin “Rudina” ka qenë e ftuar moderatorja e njohur e “Bardh e Zi” Ornela Gaçe. Ajo

Lexo me Shume

Braktisi muzikën për make up-in, këngëtari i njohur ndërmerr hapin e habitshëm!

Braktisi muzikën për make up-in, këngëtari i njohur ndërmerr hapin e habitshëm!

Mund të kemi parë mjaft këngëtarë që kanë ndryshuar profesionin e tyre si muzikantë për të kaluar në aktrim apo

Lexo me Shume

Nuk deklaroj në aeroport  mollën që kishte në çantë, gjobitet me 500 euro

  Nuk deklaroj në aeroport  mollën që kishte në çantë, gjobitet me 500 euro

Një mollë i ka kushtuar 500 dollarë një gruaje e cila është gjobitur nga Agjensia e Klientit në Amerikë. Asaj

Lexo me Shume

Hashim Thaçi feston ditëlindjen, i biri i shkruan fjalë zemre, preken ndjekësit në Instagram

  Hashim Thaçi feston ditëlindjen, i biri i shkruan fjalë zemre, preken ndjekësit në Instagram

Endrit Thaçi nuk është një emër i panjohur tashmë. Përveç faktit se është i biri i presidentit të Kosovës, Hashim

Lexo me Shume

Pasi trazoi rrjetin, Oriola Marashi shpreh dëshirën e çuditshme: “Dua të bëj fëmijë!”

  Pasi trazoi rrjetin, Oriola Marashi shpreh dëshirën e çuditshme: “Dua të bëj fëmijë!”

Prej kohësh, modelja e njohur OriolaMarashi është vënë në qendër të mediave dhe rrjeteve sociale për shkak të postimeve të

Lexo me Shume

E pyesin për marrëdhënien me mamanë e Klevit, përgjigja e Soni Malajt do emociononte çdo vjehrrë!

  E pyesin për marrëdhënien me mamanë e Klevit, përgjigja e Soni Malajt do emociononte çdo vjehrrë!

Soni Malaj aktualisht po shijon një histori dashurie me Klevin, një biznesman nga Tirana. Nuk do të ishte befasi nëse

Lexo me Shume

U “pushtua” Instagram-i: Motrat Gjoni dhe fëmijët e tyre kalojnë ditët më të bukura në zemër të Parisit

  U “pushtua” Instagram-i: Motrat Gjoni dhe fëmijët e tyre kalojnë ditët më të bukura në zemër të Parisit

U desh të kishte ditëlindjen Paridi i vogël, djali i Ingrit Gjonit që të kthehej në një arratisje të lumtur

Lexo me Shume

Menduam se Bella u bashkua me The Weeknd, por ajo po bie kokë e këmbë në dashuri me këtë reper…

  Menduam se Bella u bashkua me The Weeknd, por ajo po bie kokë e këmbë në dashuri me këtë reper…

Ndonjëherë nuk duhet t’i besojmë shumë thashethemeve që qarkullojnë në mediat rozë edhe kur këto të fundit citojnë se kanë

Lexo me Shume

Të gjithë po prisnim të mësonim gjininë e fëmijës, por Emina Cunmulaj sapo na lajmëroi se edhe ajo do ta marrë vesh në të njëjtën ditë me ne…

  Të gjithë po prisnim të mësonim gjininë e fëmijës, por Emina Cunmulaj sapo na lajmëroi se edhe ajo do ta marrë vesh në të njëjtën ditë me ne…

Emina Çunmulaj mund të konsiderohet si një ndër personazhet më të thjeshtë dhe të dashur të showbizzi-t. Modelja e njohur

Lexo me Shume

(Foto) “The Rock” bëhet baba për herë të tretë. Dedikimi i tij për vogëlushen dhe nënat, një mesazh për të gjithë ne…

  (Foto) “The Rock” bëhet baba për herë të tretë. Dedikimi i tij për vogëlushen dhe nënat, një mesazh për të gjithë ne…

Aktori i njohur amerikan Dwayne Johnson ose siç të gjithë e njohim “The Rock” është bërë baba për herë të

Lexo me Shume

U tha se ajo i urren meshkujt, Dua Lipa ka një sqarim për të bërë : “New Rules” u keqkuptua!

  U tha se ajo i urren meshkujt, Dua Lipa ka një sqarim për të bërë : “New Rules” u keqkuptua!

Kënga “New Rules” e Dua Lipa-s arriti të thyente rekorde në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë, Belgjikë, Irlandë e shumë vende

Lexo me Shume

Adrian Gaxha ka dy fjalë për Luana Vjollcën, e quan një ndër dashuritë e para…

  Adrian Gaxha ka dy fjalë për Luana Vjollcën, e quan një ndër dashuritë e para…

Të gjithë e kujtojmë Luana Vjollcën dhe Adrian Gaxhën si një ndër çiftet më të hershme në showbizin shqiptar. Pas

Lexo me Shume

Kjo video e Kylie Jenner me te bijën Stormi do t’ju zbukurojë ditën

  Kjo video e Kylie Jenner me te bijën Stormi do t’ju zbukurojë ditën

Ylli i “Keeping Up With The Kardashian” Kylie Jenner pas lindjes së vajzës duket se ka vendosur që mos të

Lexo me Shume