Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

I “hoqi” edhe Samanta…

I “hoqi” edhe Samanta…

  Nuk është më lajm të shkruash për zhveshjen nëpër klipe, duke qenë se epidemia është përhapur në masë tashmë. Të paktë janë ata që kanë ruajtur imazhin e mëparshëm,

Lexo me Shume

Rihanna ofendohet gjatë koncertit në Detroid

    Rihanna ofendohet gjatë koncertit në Detroid

Rihanna vazhdon turneun e saj të sukseshëm dhe është shumë e lumtur që albumi i saj i ri “Anti” po pritet mirë. Por lumturia e saj është zbehur gjatë koncertit

Lexo me Shume

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kohët e fundit, rreperi Capital T është parë gjithnjë e më shpesh në krahët e një vajze nga Tirana. Edhe pse fotot në përgjithësi janë me kurriz, pasi biondia seksi

Lexo me Shume

Si e quan Miley Cyrus të fejuarin e saj

    Si e quan Miley Cyrus të fejuarin e saj

Miley Cyrus beson se i fejuari, Liam Hemsworth, është shpirti i saj binjak, ndaj ka vendosur të martohet me të.  Ka pasur shumë thashetheme për marrëdhënien e tyre të trazuar,

Lexo me Shume

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kush është vajza misterioze në krahët e Capital T?

Kohët e fundit, rreperi Capital T është parë gjithnjë e më shpesh në krahët e një vajze nga Tirana. Edhe pse fotot në përgjithësi janë me kurriz, pasi biondia seksi

Lexo me Shume

Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos

    Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos

Dita e sotme ka sjellë një lajm të trishtë për familjen e Kastro Zizos, atë të ndarjes nga jeta të nënës së tij. Lajmi është bërë i ditur nga burime

Lexo me Shume

(Foto ekskluzive) Kështu Elvana Gjatën nuk e keni parë kurrë!

    (Foto ekskluzive) Kështu Elvana Gjatën nuk e keni parë kurrë!

Një video që Elvana Gjata ka hedhur sot në rrjetet sociale ka “çmendur” të gjithë fansat e saj. Në atë video këngëtarja shfaqet ashtu siç nuk e kemi parë asnjëherë

Lexo me Shume

Fansa të Avicii bëhuni gati, ky lajm është vërtet tragjik!

    Fansa të Avicii bëhuni gati, ky lajm është vërtet tragjik!

Kjo është një ngjarje e rëndë dhe e papritur për fansat e Avicii-t. Ai ka njoftuar se do të tërhiqet nga muzika. Prodhuesi suedez ka pasur probleme shëndetësore  që e

Lexo me Shume

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

Nora Istrefi vazhdon gënjen për të mbuluar skandalin (Video)

  Ende pa u publikuar kënga e re e Nora Istrefit pati një zhurmë mediatike për sa u përket ngatërresave

Lexo me Shume

Ja me kë është shtatzënë transgjinorja shqiptare

  Ja me kë është shtatzënë transgjinorja shqiptare

E njihni Edona James? Nëse jo, turp t’ju vijë! Djali, domethënë vajza në fjalë është ndër të vetmit shqiptarë të

Lexo me Shume

Scarlett Johansson kthehet në shtëpi me vajzën pas xhirimeve në Zelandën e Re

Scarlett Johansson kthehet në shtëpi me vajzën pas xhirimeve në Zelandën e Re

  Një qëndrim i zgjatur në Zelandën e Re përfundoi  pasi të premten pasdite Scarlett Johansson udhëtoi drejt Australisë. Aktorja

Lexo me Shume

Labinot Tahiri shtrohet me urgjencë në spital

  Labinot Tahiri shtrohet me urgjencë në spital

Këngëtari i njohur nga Kosova, Labinot Tahiri, ka patur probleme me shëndetin. Pak orë përpara koncertit të tij në New

Lexo me Shume

Emina Cunmulaj bëhet nënë

Emina Cunmulaj bëhet nënë

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj solli në jetë fëmijën e saj të parë. Vogëlushja quhet Ella Faria Nazarian, peshon

Lexo me Shume

Bleona ‘tall’ Adelina Tahirin. Ja si e quan…

  Bleona ‘tall’ Adelina Tahirin. Ja si e quan…

Ka startuar nata e tretë e “Your Face Sounds Familiar” në TV Klan, mes batutash e të qeshurash të shumta.

Lexo me Shume

Transformimi i jashtëzakonshëm i Rozana Radit. Ja ndërhyrja e radhës!

  Transformimi i jashtëzakonshëm i Rozana Radit. Ja ndërhyrja e radhës!

Herë pas here Rozana Radi bën ndryshime rrënjësore. Një herë me flokë të kuqe, një herë bjonde, një herë çokollatë.

Lexo me Shume

(FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!

  (FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!

Gigi Hadid, Kendall Jenner dhe pjesa tjetër e yjeve janë rrëmbyer nga trendi i ri. Këto vajza kanë vendosur të

Lexo me Shume

Kelly Rowland lançon linjën e re të kozmetikës për femrat me ngjyrë

  Kelly Rowland lançon linjën e re të kozmetikës për femrat me ngjyrë

Këngëtarja Kelly Rowland ka njoftuar kohët e fundit se po krijon një linjë kozmetike për femrat me ngjyrë. Ajo shprehet

Lexo me Shume

Dedikimi i dashurisë që Albëria i bën Veselit!

  Dedikimi i dashurisë që Albëria i bën Veselit!

Duket se eksperienca që kanë kaluar bashkë në konkursin “Dance With Me” i ka lënë jo pak mbresa këngëtares Albërie

Lexo me Shume

Lady Gaga feston 30-vjetorin si një “mbretëreshë në mbrëmje mature”

  Lady Gaga feston 30-vjetorin si një “mbretëreshë në mbrëmje mature”

Lady Gaga festoi ditëlindjen të shtunën në mbrëmje. Gaga mbushi 30 vjet dhe festoi në një klub nate në West

Lexo me Shume

Kendall Jenner zëvendëson traditën e veshjes të Pashkëve me trendin e momentit

  Kendall Jenner zëvendëson traditën e veshjes të Pashkëve me trendin e momentit

Klani Kardashian-Jenner ka festuar Pashkët dhe më pas secili është nisur për të bërë shërbimet e Pashkëve. Por këtë herë

Lexo me Shume

“Lepurushët e Pashkëve” të VIP-ave

  “Lepurushët e Pashkëve” të VIP-ave

Fundjava e Pashkëve shënon fillimin e pranverës.  Festa e parë e këtij sezoni karakterizohet nga vezët e lyera, shportat e

Lexo me Shume