Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

Calvin Harris i dedikon këngë Taylor Swift? Ja si qëndron e vërteta

    Calvin Harris i dedikon këngë Taylor Swift? Ja si qëndron e vërteta

Kënga më e re e Calvin Harris, “My Way”, krijoi përshtypjen se i ishte kushtuar Taylor Swift. Në një intervistë për Elvis Duran në Z100, DJ skocez ka shuar të

Lexo me Shume

Tommy Chong: Falë këtij trajtimi shpëtova nga kanceri

    Tommy Chong: Falë këtij trajtimi shpëtova nga kanceri

Kanceri është një diagnozë që shkatërron jetën e miliona njerëzve në të gjithë botën. Megjithatë ekziston një trajtim i ri, që shpëton jetën. Kanceri është një sëmundje për të cilën

Lexo me Shume

Jay Z dhe Beyonce organizojnë një koncert bamirësie

    Jay Z dhe Beyonce organizojnë një koncert bamirësie

Tidal, i zotëruar nga Jay Z, po bëhet gati të organizojë një event gjigant bamirësie më 15 tetor të këtij viti, në bashkëpunim me fondacionin “Robin Hood”. Në skenë do

Lexo me Shume

Dhurata që Lady Gaga i dha të pastrehut

    Dhurata që Lady Gaga i dha të pastrehut

Lady Gaga është padyshim një nga artistet më në zë dhe më të përfolura të momentit për shkak të projekteve të saj muzikore të lançuara së fundmi, por ajo nuk

Lexo me Shume

Fillojnë audicionet e “The Voice 6”, marrin pjesë mbi 500 konkurrentë në Tiranë

    Fillojnë audicionet e “The Voice 6”, marrin pjesë mbi 500 konkurrentë në Tiranë

Paraditen e sotme kanë filluar audicionet e para të “The Voice 6” në Tiranë. Të gjithë të interesuarit janë paraqitur te zyrat e Top Channel, te Piramida, për të provuar

Lexo me Shume

Metamorfoza e këngëtareve shqiptare. Askush nuk do ta besonte që do të ndryshonin kaq shumë!

    Metamorfoza e këngëtareve shqiptare. Askush nuk do ta besonte që do të ndryshonin kaq shumë!

Ato janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera për publikun dhe karriera e tyre daton vite më parë. Besa Kokëdhima, Samanta Karavella, Tuna Sejdi dhe Xhensila Myrtezaj janë katër këngëtare,

Lexo me Shume

“Mallkimi” që ndjek Valer Kolnikajn

“Mallkimi” që ndjek Valer Kolnikajn

Mbrëmjen e djeshme në Top Channel ka nisur sezonin e ri emisioni “Top Show Magazine” me dy figura të reja. Bëhet fjalë për dy opinionistët e rinj të emisionit, Sara

Lexo me Shume

I biri pëson dëmtim gjatë lojës, Ermal Fejzullahu i jep mbështetje në mënyrë sportive

    I biri pëson dëmtim gjatë lojës, Ermal Fejzullahu i jep mbështetje në mënyrë sportive

Këngëtari Ermal Fejzuallhu, përpos karrierës së tij, i kushton mjaft rëndësi edhe përkushtimit ndaj familjes dhe disa nga këto çaste ai i ndan me ndjekësit në Instagram. Por ndryshe nga

Lexo me Shume

Taylor Swift në një lidhje të re?

Taylor Swift në një lidhje të re?

Taylor Swift ka qenë në qendër të mediave prej një kohe të gjatë për sa u përket lidhjeve të saj.

Lexo me Shume

Hoxha Omer Bajrami në “Top Show”: Femrat që heqin vetullat janë të mallkuara

  Hoxha Omer Bajrami në “Top Show”: Femrat që heqin vetullat janë të mallkuara

Hoxhë Omer Bajrami, i cili ka provokuar shpeshherë ndasi mbi çështje të ndryshme të fesë islame dhe tema të ndryshme

Lexo me Shume

Emocionohet Albërie Hadërgjonaj: “Sot është një ditë e veçantë për mua dhe për ty, engjëlli im”

  Emocionohet Albërie Hadërgjonaj: “Sot është një ditë e veçantë për mua dhe për ty, engjëlli im”

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj përveçse shumë e dashur për publikun dhe një nga femrat më të bukura të showbizz-it shqiptar, është

Lexo me Shume

Fiori Dardha ka një mesazh për Çiljetën

  Fiori Dardha ka një mesazh për Çiljetën

Moderatorja Fiori Dardha, e cila ka ndjekur intervistën e këngëtares Çiljeta në emisionin “Zonë e lirë”, ka shprehur vlerësimin për

Lexo me Shume

Çiljeta në mbrojtje të Noizy-t: Gangsterllëku nuk tregohet me armë, por me duar

  Çiljeta në mbrojtje të Noizy-t: Gangsterllëku nuk tregohet me armë, por me duar

E ftuar pas dy vitesh në emisionin “Zonë e lirë”, këngëtarja Çiljeta Xhilaga është pyetur, ndër të tjera, për konfliktin

Lexo me Shume

Beyonce bën bashkë yjet e Hollywood-it në Los Angeles

Beyonce bën bashkë yjet e Hollywood-it në Los Angeles

Nëse është dikush që gëzon respektin dhe admirimin e shumë yjeve të Hollywood-it, ajo është Beyonce. Mbrëmjen e kaluar, artistja

Lexo me Shume

Veseli i BBA 8 humb një tjetër njeri të dashur

  Veseli i BBA 8 humb një tjetër njeri të dashur

Ish-banori i “Big Brother Albania” po përjeton një tjetër fatkeqësi në familjen e tij. Ai ka postuar në Instagram foton

Lexo me Shume

Jonida Maliqi dhe Ledion Liço mendojnë njësoj

  Jonida Maliqi dhe Ledion Liço mendojnë njësoj

Në profilin e moderatorit të njohur, Ledion Liço, nuk gjen vetëm foto apo video nga aktivitetet e tij të shumta,

Lexo me Shume

Mirela Sula: I lava me lot rrugët e Tiranës. Jam ndeshur me doktorë të akullt kur humba vajzën time…

  Mirela Sula:  I lava me lot rrugët e Tiranës. Jam ndeshur me doktorë të akullt kur humba vajzën time…

Mirela Sula është një psikologe e njohur, e cila prej vitesh jeton në Londër, e njohur më së shumti si

Lexo me Shume

Sonila Meço: Droga, drama më e madhe e prindit shqiptar

  Sonila Meço: Droga, drama më e madhe e prindit shqiptar

Puntata e djeshme në “Opinion” ka ngjallur jo pak debat dhe interes pas deklaratave publike të gazetarit Artan Hoxha, i

Lexo me Shume

Koreografi i yjeve të Hollywood-it akuzon Michael Jackson: “Më ka abuzuar që në moshën 7-vjeçare!”

  Koreografi i yjeve të Hollywood-it akuzon Michael Jackson: “Më ka abuzuar që në moshën 7-vjeçare!”

Koreografi i shumë artistëve të njohur, Wade Robson, ka sjellë edhe njëherë në vëmendje akuzat ndaj Michael Jackson për abuzim

Lexo me Shume

Gjithçka që duhet të dini për projektin më të ri të Lady Gaga-s

  Gjithçka që duhet të dini për projektin më të ri të Lady Gaga-s

Pas publikimit të “Perfect Illusion”, Lady Gaga ka në plan të publikojë një album muajin e ardhshëm. Në një intervistë me

Lexo me Shume

Jessica Simpson, bashkëshortit: “Faleminderit për emrin më seksi që një pornostare mund të ketë!”

  Jessica Simpson, bashkëshortit: “Faleminderit për emrin më seksi që një pornostare mund të ketë!”

Jessica Simpson ka respektuar traditën dhe ka ndryshuar mbiemrin e saj pas martesës me yllin e NFL-së, Eric Johnson. Përpos

Lexo me Shume