Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

Jonida Maliqi nuk ka ftohtë, i mjafton një përqafim…

    Jonida Maliqi nuk ka ftohtë, i mjafton një përqafim…

Dhjetori, përveçse një muaj festiv, sjell me vete të ftohtin e dimrit, megjithatë ndryshe mund ta quajmë muajin e familjes dhe dashurisë. Dashuria është ajo që ngroh këto ditë të ftohta të

Lexo me Shume

“Gafa” e Blendi Fevziut në urimin e Pavarësisë

    “Gafa” e Blendi Fevziut në urimin e Pavarësisë

Sot të gjithë shqiptarët në të gjithë botën festojnë Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë. Shumë personazhe të njohur të ekranit kanë uruar në rrjete sociale këtë ditë feste për gjithë

Lexo me Shume

Dasmë në horizont! Bukuroshja shqiptare së shpejti i jep fund beqarisë

Dasmë në horizont! Bukuroshja shqiptare së shpejti i jep fund beqarisë

Almeda Abazi shumë shpejt do t’i japë fund beqarisë. Përmes një postimi në Instagram, revista turke “En Magazin” ka treguar se shumë shpejt modelja e njohur dhe i dashuri i

Lexo me Shume

Mariah Carey nuk e mohon lidhjen me balerinin dhe vazhdon të mbajë unazën e martesës

    Mariah Carey nuk e mohon lidhjen me balerinin dhe vazhdon të mbajë unazën e martesës

Më pak se një vit më parë, Mariah Carey ishte duke planifikuar martesën me të dashurin e saj miliarder James Packer. Ajo i emocionoi të gjithë me postimet në rrjete

Lexo me Shume

VIP-at shqiptarë, urime për Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë

    VIP-at shqiptarë, urime për Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë

Ditën e sotme, Shqipëria feston 104-vjetorin e Pavarësisë. Në këtë ditë feste për të gjithë shqiptarët, personazhet e ekranit kanë uruar përmes postimeve në rrjete sociale Ditën e Pavarësisë. Me

Lexo me Shume

Mami Arbana dhe vogëlushi Jon ndezin dritat e Krishtlindjes

    Mami Arbana dhe vogëlushi Jon ndezin dritat e Krishtlindjes

Muaji dhjetor konsiderohet ndër më të bukurit për të gjithë duke qenë se e gjithë shtëpia transformohet duke u kthyer në një strehë të ngrohtë në kuadër të festave të

Lexo me Shume

Florian Agalliu, një baba për t’u pasur zili!

    Florian Agalliu, një baba për t’u pasur zili!

Florian Agalliun aktualisht e ndjekim në ekranin e Vizion Plus si moderator të spektaklit “Tu Si Que Vales”. Përveç angazhimeve si aktor e në televizion si prezantues, ai është gjithashtu

Lexo me Shume

Rocco i thyen zemrën Madonnës: Sa mirë që nuk jetoj më me mamin!

    Rocco i thyen zemrën Madonnës: Sa mirë që nuk jetoj më me mamin!

Rocco Ritchie, djali i këngëtares së njohur Madonna, ka bërë një postim në Instagram që me shumë mundësi i ka thyer zemrën nënës së tij. Ai ka shkruar se ndihet

Lexo me Shume

(Foto) Alban Skënderaj feston dy gëzime të mëdha në të njëjtën ditë

  (Foto) Alban Skënderaj feston dy gëzime të mëdha në të njëjtën ditë

Alban Skënderaj dhe bashkëshortja e tij, Miriam Cani, festojnë sot njëvjetorin e vajzës së tyre të vogël, Amel-it. Por duke

Lexo me Shume

Mesazhi plot emocion i Dafina Zeqirit: “Jam femër luftarake dhe kjo falë teje!”

  Mesazhi plot emocion i Dafina Zeqirit: “Jam femër luftarake dhe kjo falë teje!”

Këngëtarja Dafina Zeqiri e ka shprehur edhe në publik që karakteri i saj është i fortë dhe larg delikates apo

Lexo me Shume

(Foto) “Nepsi” i orëve të vonë bën bashkë Marina Vjollcën dhe Emina Cunmulajn

  (Foto) “Nepsi” i orëve të vonë bën bashkë Marina Vjollcën dhe Emina Cunmulajn

Moderatorja Marina Vjollca dhe modelja me famë botërore, Emina Cunmulaj, kanë disa të përbashkëta. Fillimisht që të dyja kanë një

Lexo me Shume

Meshkujt më seksi gjatë vitit 2016

  Meshkujt më seksi gjatë vitit 2016

Revista e njohur Vogue ka bërë klasifikimin e fytyrave më të bukura të vitit 2016. Këta djem nuk mund ti

Lexo me Shume

Majk i kërkon asaj falje por përsëri i jep FUND

  Majk i kërkon asaj falje por përsëri i jep FUND

Në një ditë ku Majk duhet të merrte surpriza e dhurata për ditëlindjen e tij, ka vendosur t’ju bëjë fansave

Lexo me Shume

Pasi ishte zhdukur për një kohë të gjatë, ky këngëtar vendos ti rikthehet skenës

Pasi ishte zhdukur për një kohë të gjatë, ky këngëtar vendos ti rikthehet skenës

Po bëhen shumë vite që këngëtari i hiteve  të njohura ”Një në një milion” dhe  “Ekstravagante” është larguar nga skena

Lexo me Shume

Xhemi Shehu bën atë që nuk e kishte bërë kurrë deri tani

  Xhemi Shehu bën atë që nuk e kishte bërë kurrë deri tani

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu rrallë herë publikon   foto të fëmijëve të saj. Madje, ajo ka qenë gjithmonë shumë

Lexo me Shume

Rezarta Shkurta provon emocionet e fustanit të bardhë

  Rezarta Shkurta provon emocionet e fustanit të bardhë

Këngëtarja Rezarta Shkurta është e martuar prej disa vitesh me Ermal Hoxhën, ku prej kësaj martesa ka ardhur në jetë

Lexo me Shume

Blunt dhe Real bëhen patriotë. Kush është “Shota” e tyre?

  Blunt dhe Real bëhen patriotë. Kush është “Shota” e tyre?

Vetëm pak më parë Blunt dhe Real kanë publikuar këngën e tyre më të re. “Shota” titullohet kënga e tyre,

Lexo me Shume

(Foto) Elisa Spiropali na njeh me vajzën e saj

  (Foto) Elisa Spiropali na njeh me vajzën e saj

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e  Doganave, Elisa Spiropali, ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Zëdhënësja e

Lexo me Shume

Rita Ora nuk i qëndron dot larg Lewis Hamilton…

  Rita Ora nuk i qëndron dot larg Lewis Hamilton…

Ditën e sotme është duke u zhvilluar gara e fundit e Formula 1 për këtë sezon. Lewis Hamilton dhe Nico

Lexo me Shume

(Video) 7-vjeçari i talentuar shqiptar ngre publikun në këmbë në “Belgium’s Got Talent”

  (Video) 7-vjeçari i talentuar shqiptar ngre publikun në këmbë në “Belgium’s Got Talent”

“Belgium’s Got Talent” është një nga emisionet më të ndjekura në Belgjikë. Konkurrentët duhet të tregojnë talentin e tyre në

Lexo me Shume

Ledion Liço poston videon më të bukur me Sara Hoxhën, e pëlqen edhe John Legend!

  Ledion Liço poston videon më të bukur me Sara Hoxhën, e pëlqen edhe John Legend!

Siç dihet tashmë, ka mbetur edhe pak kohë para se moderatori Ledion Liço dhe Sara Hoxha të bëhen prindër të

Lexo me Shume