Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

(Foto) Ndërkohë që në Shqipëri bie borë, këto personazhe shqiptare shijojnë rërën e nxehtë!

    (Foto) Ndërkohë që në Shqipëri bie borë, këto personazhe shqiptare shijojnë rërën e nxehtë!

Shqipëria dhe Kosova prej javësh janë përfshirë nga reshje bore dhe janë shënuar temperatura shumë të ulëta. Të gjithë do të donim të shijonim disa ditë pushimi në këto ditë

Lexo me Shume

Majk ka një qëllim, “të çmendë” djalin e Ardit Gjebreas

    Majk ka një qëllim, “të çmendë” djalin e Ardit Gjebreas

Jon Gjebrea, djali i moderatorit të njohur të “E Diela Shqiptare” Ardit Gjebrea, është shumë mik me anëtarët e grupit “Babastars”. Ai shihet shpesh në shoqërinë e tyre dhe kjo

Lexo me Shume

Fjolla Morina surprizon njeriun e zemrës

    Fjolla Morina surprizon njeriun e zemrës

Fjolla Morina sapo ka përfunduar eksperiencën e saj si pjesëmarrëse në spektaklin e vallëzimit “Dance With Me”. Menjëherë pas kësaj ajo i është dedikuar plotësisht dy vajzave të saj. Duke qenë

Lexo me Shume

Nard Ndoka, nostalgjik për DWM: Spektakli që më dha kujtime të bukura dhe miq të mirë!

    Nard Ndoka, nostalgjik për DWM: Spektakli që më dha kujtime të bukura dhe miq të mirë!

Nard Ndoka është ndër deputetët më popullorë të parlamentit shqiptar. Ai është ndër të paktat figura të politikës që ka eksperimentuar edhe në zhanre të tjera, të cilat e kanë

Lexo me Shume

Katy Perry organizon festën më të bukur të ditëlindjes për të dashurin e saj

    Katy Perry organizon festën më të bukur të ditëlindjes për të dashurin e saj

Katy Perry sapo ka bërë të sajat pikët maksimale si e dashura më e mirë dhe kjo pasi i ka bërë një surprizë të madhe të dashurit të saj, Orlando

Lexo me Shume

Zbulohen emrat e pjestarëve të jurisë në “Your Face Sounds Familiar 2”

    Zbulohen emrat e pjestarëve të jurisë në “Your Face Sounds Familiar 2”

“Your Face Sounds Familiar” do te nisë së shpejti në TV Klan në edicionin e tij të dytë nën moderimin e Alketa Vejsiut. Vitin e kaluar ky emision pati vërtet

Lexo me Shume

Të ndarë… Por e kujtojnë ende njëri-tjetrin…

    Të ndarë… Por e kujtojnë ende njëri-tjetrin…

Nuk është aspak e lehtë të harrosh ish-të dashurin dhe të fillosh një marrëdhënie të re. Studime të ndryshme theksojnë se ndonëse mund të jeni të pavarur dhe me vetëbesim

Lexo me Shume

Kjo video do t’ju bëjë të bini në dashuri me Grammy-t e këtij viti

    Kjo video do t’ju bëjë të bini në dashuri me Grammy-t e këtij viti

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy është një nga eventet më të rëndësishme të Hollywood-it dhe muzikës në mbarë globin. Përveç çmimeve që jepen, në natën e Grammy-it, artistë të

Lexo me Shume

Beatrix Ramosaj ndahet nga i dashuri. Fshin të gjitha fotot nga Instagram-i!

  Beatrix Ramosaj ndahet nga i dashuri. Fshin të gjitha fotot nga Instagram-i!

Një nga emrat më aktivë në rrjetet sociale si Instagram a SnapChat është Beatrix Ramosaj, këngëtarja e re nga Kosova.

Lexo me Shume

Tashmë zyrtare, Enca – pjesë e “Universal Music”

  Tashmë zyrtare, Enca – pjesë e “Universal Music”

Prej pak kohësh është përfolur se Enca do të jetë pjesë e një labeli prestigjioz, “Universal Music”. Sot, ajo ka

Lexo me Shume

Almeda Abazi bën publike ditën e dasmës

  Almeda Abazi bën publike ditën e dasmës

Disa javë më parë, Almeda Abazi është fejuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, por tashmë ajo ka caktuar edhe datën

Lexo me Shume

Jeta e luksit e Florianës, moderatorja udhëton me avionët më të shtrenjtë në botë

  Jeta e luksit e Florianës, moderatorja udhëton me avionët më të shtrenjtë në botë

Floriana Garo ka provuar një tjetër aventurë. Moderatorja e “Jo vetëm modë” do të tregojë sonte në programin e saj

Lexo me Shume

Sa emocionuese! Miley Cyrus ka postuar urimin më të ëmbël për Liam Hemsworth

  Sa emocionuese! Miley Cyrus ka postuar urimin më të ëmbël për Liam Hemsworth

Gëzuar ditëlindjen Liam! Edhe pse nuk mund të bëjmë një urim aq të bukur sa e dashura jote e zemrës,

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Ledri Vula: Ja e vërteta e lidhjes sime të re

  (Ekskluzive) Ledri Vula: Ja e vërteta e lidhjes sime të re

Ai është një ndër personazhet më të përfolur të showbiz-it, jo vetëm për muzikën dhe artin e tij, por edhe

Lexo me Shume

Era Istrefi në top 50 të “Best Ladies of 2016” nga kanali prestigjioz britanik

  Era Istrefi në top 50 të “Best Ladies of 2016” nga kanali prestigjioz britanik

Sukseset e Erës duket se nuk kanë mbetur pas në vitin që lamë pas, por vazhdojnë akoma. Këtë herë, këngëtarja

Lexo me Shume

Enca ka një deklaratë befasuese: “Po ju bëj një kujtesë të vogël juve që flisni për mua!”

  Enca ka një deklaratë befasuese: “Po ju bëj një kujtesë të vogël juve që flisni për mua!”

Enca Haxhia është një nga këngëtaret shqiptare më të ndjekura në rrjete sociale. Ajo ka kaluar shumë prej personazheve të

Lexo me Shume

Inaugurimi i Trump: Gjithçka që duhet të dini për mbrëmjen e madhe, të ftuarit dhe të refuzuarit

  Inaugurimi i Trump: Gjithçka që duhet të dini për mbrëmjen e madhe, të ftuarit dhe të refuzuarit

19 janari do të jetë një ditë e madhe për SHBA-të sepse do të bëhet festa e madhe e inaugurimit

Lexo me Shume

Johny Depp-Amber Heard, më në fund divorc!

  Johny Depp-Amber Heard, më në fund divorc!

Pas 15 muajve betejash ligjore dhe akuzash reciproke, më në fund u zgjidh çështja e divorcit mes Johnny Depp dhe

Lexo me Shume

Prej kohësh Lori Hoxha akuzohet se kopjon familjen Kardashian, më në fund blogerja ka një përgjigje!

  Prej kohësh Lori Hoxha akuzohet se kopjon familjen Kardashian, më në fund blogerja ka një përgjigje!

Lori Hoxha ka vendosur që të jetë më pranë ndjekësve të saj të shumtë duke i ftuar ata të bëjnë

Lexo me Shume

Rrëfehet Adelina Ismajli: “Beben e kam parë në ëndërr. Dasmë? Pasi të kem shumë bebushë”

  Rrëfehet Adelina Ismajli: “Beben e kam parë në ëndërr. Dasmë? Pasi të kem shumë bebushë”

Pas një periudhe qetësie, kjo për shkak të shtatzënisë së papritur, Adelina Ismajli ka vendosur më në fund të shfaqet

Lexo me Shume

Janari i ftohtë nuk e ndal Encën! Pas këngës sjell projektin e shumëpritur

  Janari i ftohtë nuk e ndal Encën! Pas këngës sjell projektin e shumëpritur

E mbajti fjalën! Para pak minutash, Enca ka dhënë lajmin që kishte premtuar dje. Dhe për këtë ka shfrytëzuar Instagram-in

Lexo me Shume