Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

“Faleminderit shef”! Formula më e re e VIP-ave shqiptarë

    “Faleminderit shef”! Formula më e re e VIP-ave shqiptarë

Televizionet shqiptare kanë disa programe që janë në përballje të vazhdueshme me njëra-tjetrën. Pas suksesit të një emisioni padyshim fshihet një punë e madhe, një produksion dhe formulë e veçantë,

Lexo me Shume

Armina Mevlani tregon se pse nuk e mban unazën e Shkëlzenit

    Armina Mevlani tregon se pse nuk e mban unazën e Shkëlzenit

Ata të dy janë një prej çifteve më të përfolura të showbiz-it shqiptar, pra po flasim për Armina Mevlanin dhe Shkëlzen Berishën. E ftuar në emisionin e pasdites, “Rudina”, Armina foli

Lexo me Shume

Këngëtarja e njohur shqiptare shan “live” në emision

Këngëtarja e njohur shqiptare shan “live” në emision

Të ftuara në spektaklin e së dielës mbrëma në Top Channel, “Pa limit” këtë javë ishin motrat e njohura, Inis dhe Ingrit Gjoni. Ndër lojërat në të cilat u bënë

Lexo me Shume

Njihuni me deputeten më seksi të Kosovës

    Njihuni me deputeten më seksi të Kosovës

Një prej deputeteve më seksi të Republikës së Kosovës është padyshim Duda Balje, e cila surprizon përherë me paraqitjen e saj dhe veshjet. Deputetja nga Prizreni befason vazhdimisht me dukjen

Lexo me Shume

Era Istrefi më në fund zbulon kuptimin e “Bon Bon”

    Era Istrefi më në fund zbulon kuptimin e “Bon Bon”

Kënga “Bon Bon” mund të quhet pa frikë kënga më e klikuar shqiptare dhe këtë e dëshmojnë më së miri klikimet e shumta në Youtube. Edhe pse ka më shumë

Lexo me Shume

Përse Drake është veshur si Rihanna? Mos ndoshta dëshiron t’i thotë diçka asaj?

    Përse Drake është veshur si Rihanna? Mos ndoshta dëshiron t’i thotë diçka asaj?

Drake ka gjetur një mënyrë të veçantë për të qenë pranë Rihanna-s ditën e saj të lindjes. Këngëtarja ka mbushur 29 vjeç më datë 20 shkurt dhe reperi ka një

Lexo me Shume

(Intervistë) Neritan Liçaj: Në Shqipëri ka aktorë të kënaqur, por jo të vlerësuar…

    (Intervistë) Neritan Liçaj: Në Shqipëri ka aktorë të kënaqur, por jo të vlerësuar…

Neritan Liçaj është një nga aktorët më të njohur të kinematografisë dhe teatrit në Shqipëri dhe numëron disa role të suksesshme. Aktualisht ai është duke punuar mbi veprën “5 djelmoshat”,

Lexo me Shume

Aktorja e dashur e “Portokalli”-së bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e dashur e “Portokalli”-së bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e njohur e “Portokalli”-së, Delinda Zhupa, ka sjellë në jetë ditën e sotme fëmijën e saj të parë.  Ajo njihet për disa role në spektaklin e humorit, si Kimetja

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Bes Kallaku largohet nga “Portokalli”? Reagon aktori…

  (Ekskluzive) Bes Kallaku largohet nga “Portokalli”? Reagon aktori…

Që aktori Bes Kallaku ka pasur mundësi të performojë në formatin e njohur të humorit italian “Zeling” ky është tashmë

Lexo me Shume

Që tani do të mund të festoni Ditën Ndërkombëtare të Mirësisë dhe kjo falë princeshës Diana

  Që tani do të mund të festoni Ditën Ndërkombëtare të Mirësisë dhe kjo falë princeshës Diana

Vendoseni në kalendar, do të ketë një ditë që do të marrë emrin e princeshës Diana. Është deklaruar pasi i

Lexo me Shume

George Clooney flet për herë të parë për pritjen e binjakëve: “Do të jetë një aventurë!”

  George Clooney flet për herë të parë për pritjen e binjakëve: “Do të jetë një aventurë!”

Këtë pranverë, George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal do të bëhen prindër të dy binjakëve – një vajzë dhe

Lexo me Shume

“Kam shumë dashuri për të!” Urimi gjigant i Drake për ditëlindjen e Rihanna-s emocionon publikun

  “Kam shumë dashuri për të!” Urimi gjigant i Drake për ditëlindjen e Rihanna-s emocionon publikun

Drake po që di se si të urojë dikë për ditëlindje! Reperi ka vendosur që për ditëlindjen e Rihanna-s (20

Lexo me Shume

Ndiqet penalisht 25-vjeçarja e dashuruar me Leka Zogun, përndiqte dhe kërcënonte Elian!

  Ndiqet penalisht 25-vjeçarja e dashuruar me Leka Zogun, përndiqte dhe kërcënonte Elian!

Një vajzë 25-vjeçare është ndjekur penalisht si dhe ka marrë dënimin “arrest në shtëpi” pasi është kallëzuar nga Elia Zaharia

Lexo me Shume

Dedikimi i Era Istrefit me siguri ka emocionuar Robert Berishën, sepse ne të tjerëve shumë!

  Dedikimi i Era Istrefit me siguri ka emocionuar Robert Berishën, sepse ne të tjerëve shumë!

Këngëtarja e njohur Era Istrefi është vetëm pak ditë larg lançimit të këngës së saj më të re, e cila

Lexo me Shume

Bashkohen në skenë Enca dhe Noizy

Bashkohen në skenë Enca dhe Noizy

Ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes debati Noizy- Enca, madje është përfolur se një miku i tyre

Lexo me Shume

Arian Çani ngacmon Shpatin: Ricky Martin është gay. Po ti ku i di kaq shumë gjëra për të?

  Arian Çani ngacmon Shpatin: Ricky Martin është gay. Po ti ku i di kaq shumë gjëra për të?

Mbrëmjen e sotme, Shpat Kasapi ka qenë në rolin e Ricky Martin e menjëherë pas performancës Arian Çani ka filluar

Lexo me Shume

“Your Face Sounds Familiar” fillon me shumë surpriza

  “Your Face Sounds Familiar” fillon me shumë surpriza

Mbrëmjen e sotme ka filluar edicioni i dytë i spektaklit “Your Face Sounds Familiar” në TV Klan. Mbrëmja është hapur

Lexo me Shume

“Noizy vs Blerim Destani”, dueli që nuk duhet humbur!

  “Noizy vs Blerim Destani”, dueli që nuk duhet humbur!

Ata të dy i kemi parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, madje Blerim Destani dhe Noizy kanë kaluar pushimet e

Lexo me Shume

Filmi i njohur i Krishtlindjes, gati për t’u rikthyer në kinema

Filmi i njohur i Krishtlindjes, gati për t’u rikthyer në kinema

E mbani mend filmin hit të Krishtlindjes “Love Actually”? Epo, nëse ju ka munguar sadopak filmi i njohur, i cili

Lexo me Shume

(Intervistë) Miranda Dupi: VIP-at kërkojnë shumë këshilla, në fund zgjedhin atë që dëshirojnë vetë

  (Intervistë) Miranda Dupi: VIP-at kërkojnë shumë këshilla, në fund zgjedhin atë që dëshirojnë vetë

Miranda Dupi është një emër mjaft i lakuar pasi ajo “fshihet” pas kurimit dhe veshjeve të shumë VIP-ave shqiptarë. Ajo

Lexo me Shume

(Video) Publikohen për herë të parë pamjet rrëqethëse të grabitjes së Kim Kardashian!

  (Video) Publikohen për herë të parë pamjet rrëqethëse të grabitjes së Kim Kardashian!

Kim Kardashian u kthye në një nga personat më të komentuar vitin që lamë pas për shkak të grabitjes dhe

Lexo me Shume