Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

Mos ndoshta Xheni po kërkon me ngulm Benardin? Ja çfarë ka bërë ajo këtë herë…

    Mos ndoshta Xheni po kërkon me ngulm Benardin? Ja çfarë ka bërë ajo këtë herë…

Kohëve të fundit Xheni e Big Brother ka bërë disa postime të cilat lidhen me ish të dashurine  saj Benardin. Mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar një tjetër foto. Edhe

Lexo me Shume

Pas deklaratave të Mustafa Nanos, Ilda Bejleri e hedh në gjyq!

    Pas deklaratave të Mustafa Nanos, Ilda Bejleri e hedh në gjyq!

Kohëve të fundit, kryefjala e ditëve tona ka qenë pikërisht deklarata e Mustafa Nanos përsa i përket paraqitjes së Ilda bjelerit dhe Bora Zemanit në emisionet sportive. Mustafa Nano ka

Lexo me Shume

Hacker-at sulmojnë Instagram-in e Albërie Hadërgjonaj dhe i postojnë foto intime. Reagon këngëtarja: “Është montazh!”

    Hacker-at sulmojnë Instagram-in e Albërie Hadërgjonaj dhe i postojnë foto intime. Reagon këngëtarja: “Është montazh!”

Kohëve të fundit, hacker-at e internetit kanë filluar të sulmojnë faqet e VIP-ave të ndryshëm shqiptarë. Mesa duket pre e tyre ka rënë edhe këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj. Teksa

Lexo me Shume

Kastro Zizo hap arkivat! Poston foto të viteve më parë me Noizyn e G-banin dhe na riktheu pas në kohë…

    Kastro Zizo hap arkivat! Poston foto të viteve më parë me Noizyn e G-banin dhe na riktheu pas në kohë…

Kastro Zizo hap arkivat, poston një foto të viteve më parë me Noizyn dhe G-banin. Ndodh shpesh që personazhet e njohur shqiptarë të bëhen nostalgjikë e të publikojnë në rrjetet

Lexo me Shume

Kamela Islamaj refuzon publikisht karrigen e trajneres së “The Voice of Albania”

    Kamela Islamaj refuzon publikisht karrigen e trajneres së “The Voice of Albania”

  Prej më shumë se 6 vitesh, këngëtaren e njohur, Kamela Islamajn e shohim pjesë të talent-shoët, “The Voice of Albania” nën drejtimin e Ledion Liços. Aktualisht, Kamela është “vocal

Lexo me Shume

Kamela Islamaj habit: “Jam akoma e virgjër! Pas natës së parë të martesës do të var çarçafin në ballkon!”

    Kamela Islamaj habit: “Jam akoma e virgjër! Pas natës së parë të martesës do të var çarçafin në ballkon!”

      Prej kohësh, këngëtarja e njohur Kamela Islamaj na ka treguar se është në një marrëdhënie me dj Italian, të cilin ajo e quan Truman dhe është mjaft

Lexo me Shume

E njihni si modele ama mos u çudisni nëse dëgjoni se Xhesika Berberi ka bërë një libër!

    E njihni si modele ama mos u çudisni nëse dëgjoni se Xhesika Berberi ka bërë një libër!

Duke qenë se profesioni i modeleve ka një fund të ditur le të themi, atyre u bëhet gjithnjë pyetja se me çfarë do të merren kur modelingu për to të

Lexo me Shume

Xhesika Berberi: Kur vij në Shqipëri acarohem shumë. Nuk e kuptoj arrogancën e njerëzve…

    Xhesika Berberi: Kur vij në Shqipëri acarohem shumë. Nuk e kuptoj arrogancën e njerëzve…

  Këtë të shtunë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në studio ka qenë modelja e njohur shqiptare Xhesika Berberi. Prej kohësh Xhesika po jeton në New York

Lexo me Shume

Modelja shqiptare e pranon: Puna në televizion ishte e frikshme. Kam bërë gafa të mëdha

Modelja shqiptare e pranon: Puna në televizion ishte e frikshme. Kam bërë gafa të mëdha

Këtë të shtunë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në studion e emisionit “Thumb”  ka qenë modelja e

Lexo me Shume

Getoari poston foto nga ditëlindja e vëllait, Marina shkëlqen mes familjes Selimi

  Getoari poston foto nga ditëlindja e vëllait, Marina shkëlqen mes familjes Selimi

Që në mëngjes u ngritëm sot me një foto që postoi Marina duke uruar kunatin e saj, vëllain e Getoarit

Lexo me Shume

Si “Romeo dhe Xhuljeta”, Devis Muka e bashkëshortja e tij bëjnë premtimin në romantik në Verona!

  Si “Romeo dhe Xhuljeta”, Devis Muka e bashkëshortja e tij bëjnë premtimin në romantik në Verona!

Jemi mësuar ta shohim Devin gjithnjë nën petkun e atij personazhi që dhuron pozitivitet duke bërë të tjerët për të

Lexo me Shume

 A janë balerinët gay? Graciano hedh thumbin: “Meshkujt na nxjerrin namin, por vdesin ta dredhin belin si ne”

   A janë balerinët gay? Graciano hedh thumbin: “Meshkujt na nxjerrin namin, por vdesin ta dredhin belin si ne”

Në puntatën e kësaj jave, në emisionin Thumb në Abc Neës ka qenë i ftuar balerini i njohur Graciano Tagani.

Lexo me Shume

Marina ishte e gatshme të jepte “4 milion lekë” për tu bërë velinë e Fiks-it dhe për pak do e kishte humbur shansin!

  Marina ishte e gatshme të jepte “4 milion lekë” për tu bërë velinë e Fiks-it dhe për pak do e kishte humbur shansin!

Kozeta Kurti e ftuar në “Pop Culture” në Top Channel zbuloi gati çdo projekt të cilin ajo kishte udhëhequr apo

Lexo me Shume

Elita Rudit i duhej të ndryshonte ngjyrën e flokëve për tu martuar me Gjikon dhe gjejeni çfarë bëri ajo 

  Elita Rudit i duhej të ndryshonte ngjyrën e flokëve për tu martuar me Gjikon dhe gjejeni çfarë bëri ajo 

Gjiko, reperi shumë i dashur i publikut shqiptar e që është gjithnjë në ngjitje në karrierën e tij qenka një

Lexo me Shume

Dukshëm Xhenit i mungon Benardi dhe më hapur se kaq nuk mund ta thoshte 

  Dukshëm Xhenit i mungon Benardi dhe më hapur se kaq nuk mund ta thoshte 

Ndonëse u bënë muaj që nuk janë më bashkë, fansat e tyre që nga periudha kur ishin brenda në “Big

Lexo me Shume

“Ardhsh me bekimin e Zotit!”: Xhensila dhe Besi rrëfejnë për herë të parë pritjen e ëmbël 

  “Ardhsh me bekimin e Zotit!”: Xhensila dhe Besi rrëfejnë për herë të parë pritjen e ëmbël 

Më në fund e pranuan! Pas shumë spekulimesh, thashethemesh, burimesh nga mediat rozë se Besi dhe Xhensila ishin në pritje

Lexo me Shume

Bashkëshorti i Almeda Abazit nuk dukej dakord me ndryshimin e saj në Shqipëri ndaj u nevojit një sqarim 

  Bashkëshorti i Almeda Abazit nuk dukej dakord me ndryshimin e saj në Shqipëri ndaj u nevojit një sqarim 

Eshtë konfirmuar: Almeda Abazi do të jetë prezantuesja e “Dancing with the Stars BEST” që nis në Vizion Plus në

Lexo me Shume

Gent Zenelaj paska qenë moderator i “Fiks”-it përpara se të ishte i “Stop”-it por me bast që nuk e mbani mend 

  Gent Zenelaj paska qenë moderator i “Fiks”-it përpara se të ishte i “Stop”-it por me bast që nuk e mbani mend 

As neve nuk e mbanim mend në fakt! U desh të shkonte Kozeta Kurti në “Pop Culture” që të dilnin

Lexo me Shume

“Duke ia nisur festës së beqarisë së Lorit”, Sara Hoxha më në fund sqaroi gjithçka për dasmën e të motrës 

  “Duke ia nisur festës së beqarisë së Lorit”, Sara Hoxha më në fund sqaroi gjithçka për dasmën e të motrës 

U përhap kudo lajmi se këtë korrik, Lori Hoxha dhe i dashuri i saj Vis Bajraktari do t’i jepnin fund

Lexo me Shume

Një yll që në moshë të vogël, publikohet videoja e Dua Lipa-s kur këndonte në programet shkollore të Kosovës

  Një yll që në moshë të vogël, publikohet videoja e Dua Lipa-s kur këndonte në programet shkollore të Kosovës

Ajo tashmë është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare më të famshme ne botë. Po flasim për Dua Lipa-n e

Lexo me Shume

“Selena Gomez njeri me zemër të madhe”,- Xhesika Berberi rrëfen marrëdhënien me këngëtaren e njohur

  “Selena Gomez njeri me zemër të madhe”,- Xhesika Berberi rrëfen marrëdhënien me këngëtaren e njohur

Këtë të shtunë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në studio ka qenë modelja e njohur shqiptare Xhesika

Lexo me Shume