Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

(Foto/video) Pushimet e “frikshme” të Mariah Carey-t: Këngëtarja “vizitohet” nga një peshkaqen!

    (Foto/video) Pushimet e “frikshme” të Mariah Carey-t: Këngëtarja “vizitohet” nga një peshkaqen!

Ditët e fundit këngëtarja Mariah Carey ka postuar në profilin e saj në instagram foto të shumta gjatë pushimeve. Teksa shijonte këto pushime ëndrrash në një jaht luksoz, duket se

Lexo me Shume

Zbulohet sozia e Dua Lipës! Ngjashmëria e frikshme mes saj dhe modeles amerikane habit fansat

    Zbulohet sozia e Dua Lipës! Ngjashmëria e frikshme mes saj dhe modeles amerikane habit fansat

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është pa diskutim një prej emrave më të komentuar të momentit në tregun ndërkombëtar. Përvec talentit muzikor, Dua është vlerësuar dhe për stilin e saj. Por

Lexo me Shume

8 vite më parë tek “Gjeniu i Vogël” kështu dukej vogëlushja Arilena Ara që sot është bërë një divë e vërtetë 

    8 vite më parë tek “Gjeniu i Vogël” kështu dukej vogëlushja Arilena Ara që sot është bërë një divë e vërtetë 

Duke qenë se nëpërmjet rrjeteve sociale kemi gati gati kontakt të përditshëm me personazhet e njohur që pëlqejmë aq shumë, shpesh harrojmë se nga ia kanë nisur. Kjo në fakt

Lexo me Shume

Pas Dua Lipës, edhe Afërdita Dreshaj nisi t’i flasë shqip burrit të saj çek 

    Pas Dua Lipës, edhe Afërdita Dreshaj nisi t’i flasë shqip burrit të saj çek 

U bë kudo lajm fakti se Dua Lipa i komentonte në shqip të dashurit të saj Isaac në fotot që ai postonte. Mjaftoi një “zemër” e shkruar nga Dua në

Lexo me Shume

Familja e Anila Bashës në zi, largohet nga jeta babai i gazetares

    Familja e Anila Bashës në zi, largohet nga jeta babai i gazetares

Ka qenë vetë gazetarja e njohur Anila Basha e cila nëpërmjet rrjeteve sociale ka lajmëruar se babai i saj i dashur ka ndërruar jetë disa orë më parë pasi nuk

Lexo me Shume

Adelina Tahiri realizoi “babyshower”-in më të bukur për vogëlushin që pret: Zbulojeni emrin që ka zgjedhur për të!

    Adelina Tahiri realizoi “babyshower”-in më të bukur për vogëlushin që pret: Zbulojeni emrin që ka zgjedhur për të!

Është komentuar shumë lidhja e Adelina Tahirit me një biznesmen më të madh në moshë në mediat rozë, ku shpesh këngëtarja u komentua negativisht nga komentuesit e rrjeteve sociale, megjithatë

Lexo me Shume

Ky është kulmi kuriozitetit: Këta janë 5 artistët të cilët nuk i tregojnë publikut fytyrën e tyre!

    Ky është kulmi kuriozitetit: Këta janë 5 artistët të cilët nuk i tregojnë publikut fytyrën e tyre!

Në tregun e sotëm muzikor, sidomos atij të huaj, përvec zërit apo aftësisë për të luajtur ndonjë instrument rëndësi të madhe ka marrë dhe paraqitja. Një artist i cili dëshiron

Lexo me Shume

Anjeza Maja lë “Top Channel”, por çfarë thotë Florian Agalliu për këtë lëvizje të saj? 

    Anjeza Maja lë “Top Channel”, por çfarë thotë Florian Agalliu për këtë lëvizje të saj? 

Përgjatë gjithë sezonit televiziv që lamë pas, Anjeza Maja dhe Florian Agalliu moderuan së bashku emisionin e mëngjesit “Në shtëpinë tonë” në Top Channel. Ata ndanin një marrëdhënie shumë të

Lexo me Shume

Një dasmë e madhe për Floriana Garon! Moderatorja tregon se kur do të veshë fustanin e bardhë në Shqipëri…

  Një dasmë e madhe për Floriana Garon! Moderatorja tregon se kur do të veshë fustanin e bardhë në Shqipëri…

Prej disa muajsh tashmë Floriana Garo është shkëputur drejt Zvicrës për të nisur një jetë të re pranë partnerit të

Lexo me Shume

Hodhi shoqen nga ura…Adoleshentja i kërkon të falur vetëm me një sms

  Hodhi shoqen nga ura…Adoleshentja i kërkon të falur vetëm me një sms

Javën e kaluar 18 vjecarja Taylor Smith u bë e famshme në rrjetet sociale pasi një video ku ajo shtynte

Lexo me Shume

Kallashi “zgjedh” Gjikon, Elita reagim aspak të këndshëm

  Kallashi “zgjedh” Gjikon, Elita reagim aspak të këndshëm

Kallashi është një ndër femrat më të përfolura të show bizz-it shqiptar për shkak të formave të saj trupore dhe

Lexo me Shume

Grabitet shtëpia e aktorit të famshëm italian, i vjedhin objektet prej ari dhe trofetë e babait të tij

  Grabitet shtëpia e aktorit të famshëm italian, i vjedhin objektet prej ari dhe trofetë e babait të tij

  Grabitet shtëpia e aktorit të njohur Italian Alessandro Gassmann, në qendrën historike të Romës. Kriminelët kanë shfrytëzuar mungesën e

Lexo me Shume

Fjalimi i Selena Gomez pasi mikesha i dhuroi veshkën e saj, do t’ju bëjë të dhuroni sa më shumë dashuri dhe mbështesni njerëzit në nevojë

  Fjalimi i Selena Gomez pasi mikesha i dhuroi veshkën e saj, do t’ju bëjë të dhuroni sa më shumë dashuri dhe mbështesni njerëzit në nevojë

  Këngëtarja 26-vjeçare Selena Gomez një vit më parë i është nënshtruar një tranplanti veshke. Këngëtarja kishte problem me veshkat

Lexo me Shume

“Mbylle atë kapak pusete që vetëm ti e quan gojë”- Neritan Liçaj sulmon ashpër Kryeministrin Rama

  “Mbylle atë kapak pusete që vetëm ti e quan gojë”- Neritan Liçaj sulmon ashpër Kryeministrin Rama

  Neritan Liçaj aktori dhe figura më e spikatur e ekraneve dhe teatrit tonë, së fundmi ka qënë dhe zëri

Lexo me Shume

(Foto) Një selfie “copy-paste” i djemve të John Lennon e Paul McCartney lë gojëhapur të gjithë fansat e “Beatles” e jo vetëm…

  (Foto) Një selfie “copy-paste” i djemve të John Lennon e Paul McCartney lë gojëhapur të gjithë fansat e “Beatles” e jo vetëm…

Ata nuk janë “zbuluar” sot dhe me shumë mundësi, fansat e grupit legjendar “Beatles” i kanë njohur prej vitesh, ama

Lexo me Shume

(Video) Futboll dhe rap! Ish-numri 10 i Milan-it i futet botës së muzikës…

(Video) Futboll dhe rap! Ish-numri 10 i Milan-it i futet botës së muzikës…

Që nga momenti i transferimit të tij në Itali në vitin 2010, tek ekipi i Milan-it ku edhe u bë

Lexo me Shume

(Foto) “Të rinj deri në përjetësi”! Sekretet e 14 personazheve të famshëm që duken sikur nuk plaken kurrë…

  (Foto) “Të rinj deri në përjetësi”! Sekretet e 14 personazheve të famshëm që duken sikur nuk plaken kurrë…

Personazhet e famshëm janë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe teksa kalojnë vitet për ne, i shohim dhe ata “të

Lexo me Shume

Kylie Jenner tregon se pas lindjes së Stormit ka ndryshuar shumë: Ime bijë më ka bërë ta dua veten

  Kylie Jenner tregon se pas lindjes së Stormit ka ndryshuar shumë: Ime bijë më ka bërë ta dua veten

Kylie Jenner pak javë më parë është bërë nënë e për herë të parë e një vajze të qujatur Stormi.

Lexo me Shume

Ndahet nga jeta ish-kreu i OKB-së Kofi Anan. Ja cfarë bëri për Kosovën

  Ndahet nga jeta ish-kreu i OKB-së Kofi Anan. Ja cfarë bëri për Kosovën

  BBC- na bën të ditur ditën e sotme se është ndarë nga jeta Ish –kryetari i përgjithshëm i OKB-së.

Lexo me Shume

Mos u çudisni nëse e shihni në Tv Klan! “Kimikati” largohet nga Portokalli për t’iu bashkuar Besit dhe Erionit?

  Mos u çudisni nëse e shihni në Tv Klan! “Kimikati” largohet nga Portokalli për t’iu bashkuar Besit dhe Erionit?

Ditët e fundit është shkruar gjatë në media për largimin nga “Portokalli” të Olsi Bylykut, i njohur ndryshe me emrin

Lexo me Shume

Kim Kardashian ndryshon ngjyrën e flokëve në neon për arsyen më qesharake të mundshme

  Kim Kardashian ndryshon ngjyrën e flokëve në neon për arsyen më qesharake të mundshme

Kim Kardashian është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale në botë dhe një ndikim për shumë të

Lexo me Shume