Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nga Leonidha i 300 spartanëve te Gerard Butler i mbi 100 kileve! Transformimi i aktorit të njohur

Nga Leonidha i 300 spartanëve te Gerard Butler i mbi 100 kileve! Transformimi i aktorit të njohur
July 02
18:55 2017

U kthye në një nga personazhet më të famshëm në vitin 2007 për shkak të rolit të tij në filmin ‘300 spartanët’ me rolin e mbretit muskuloz Leonidhës.

Por tashmë 10 vjet më pas, Gerard Butlet ka humbur shumë nga forma e dikurshme dhe tashmë është një burrë me bark shumë larg ekzistencës së muskujve.

Së fundmi ai është filmuar në Meksikë me të dashurën Morgan Broën.

47-vjeçari që prej disa vitesh është bërë pjesë e një sërë filmash ku e përdorte shpesh fizikun e tij muskuloz. Por tashmë i ka dhënë fund dhe vetë rolet që do të luajë kanë të bëjnë me personazhe jo luftarakë.

Aktori i njohur braktisi fushën e avokatisë për t’iu përkushtuar filmave dhe është padiskutim një nga më të preferuarit e vajzave.

Ndoshta jo të gjithave që do të shohin këto foto!

Komento
Shperndaje