Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zanfina i dedikon nënës një këngë

Zanfina i dedikon nënës një këngë
August 17
20:13 2016

Përpara disa muajsh, nëna e Zanfina Ismajlit u nda nga jeta. Duke u përballur me këtë humbje, Zanfina i ka dedikuar këngën e fundit nënës të saj. Kënga titullohet “M”, pasi ajo quhej Mona.

“M” është një këngë shumë e ndjerë dhe me një tekst shumë domethënës. Gjatë videoklipit, këngëtarja ka përshkruar momente të ditës së saj dhe pjesë nga koncertet, por kudo që është tregon mungesën e së ëmës. Përveç këngës, Zanfina i ka dedikuar nënës edhe një tatuazh, të cilin e tregon në fund të klipit. /Blitz.al/

Shperndaje