Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ylli Limani lançon ““Ku je kon prom”

Ylli Limani lançon ““Ku je kon prom”
April 01
13:56 2016

 

Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i dalë nga skena e “The Voice of Albania”, Ylli Limani, ka lançuar këngën e tij të re me titullin “Ku je kon prom”. Kënga vjen në një diferencë pak më shumë se një muaj nga videoja e fundit “Najher”. Mesa duket metoda e klipeve që shfaqin tekstin ka qenë frytdhënëse për këngëtarin, aq sa ta ripërdorë në këngët e tij, pra të klikohet kënga pa pasur një videoklip të mirëfilltë. Ylli ka arritur sukses me këngën “Najher”,  që numëron aktualisht mbi 1 milion klikime në Youtube. Përveçse ekonomike, kjo i ka rezultuar dhe e suksesshme si metodë pasi publiku i ka pëlqyer mjaft të dyja këngët.

Etiketimet
Shperndaje