Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhensila, “high” prej dashurisë

Xhensila, “high” prej dashurisë
July 02
14:14 2016

Kjo verë e ka sjellë Xhensila Myrtezajn më seksi se kurrë.

Ajo ka publikuar klipin e saj më të ri, njëkohësisht edhe një nga më të “nxehtët” që Xhensila ka publikuar në këto vite.

Kënga është e krijuar nga po të njëjtët producentë, me të cilët Xhensila ka bashkëpunuar kohët e fundit dhe me tekst të Mozzik.

Paraqitja e Xhensilës në klip dhe ritmi i këngës kanë bërë që videoja të kapë një numër prej 44,978 klikimesh në Youtube.

Etiketimet
Shperndaje