Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Young Zerka publikon “Love”

(Video) Young Zerka publikon “Love”
June 20
18:53 2016

“Love” titullohet kënga e re e lançuar vetëm para pak minutash nga Young Zerka!

I veçantë si gjithnjë, me këtë këngë Zerka kërkon të ‘pushtojë’ stinën e nxehtë të verës, rreth 4 muaj pas nxjerrjes së këngës “Like Rihanna”.

Sigurisht që nuk mund të mungonte stili i tij ‘reggae”, që e dallon nga këngëtarët e tjerë shqiptarë.

Etiketimet
Shperndaje