Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Mateus Frrokut i bëjnë “Like”

(Video) Mateus Frrokut i bëjnë “Like”
July 26
19:36 2016

“M’ka bo Like”  – kështu titullohet kënga e sapopublikuar nga këngëtari Mateus Frroku, me produksion të “Threedots Production” dhe muzikë të Kledi Bahitit.

Këngëtari, i cili në karrierën e tij u është dedikuar më shumë performancave “live”, rikthehet me një klip me nota argëtuese, i denjë për stinën e verës.

Kënga e Mateusit flet për marrëdhëniet apo keqkuptimet që krijohen në rrjetet sociale, aty ku pikërisht një “like” merr rëndësi të veçantë. /Blitz.al/

Komento