Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kush i ka ikur Mozzik-ut?

(Video) Kush i ka ikur Mozzik-ut?
November 05
21:24 2016

Duket se Mozzik e ka ndarë mendjen ta bëjë 2016-n vitin e tij të suksesit.

Pas një sërë projektesh të mëparshme, reperi i njohur ka publikuar bashkëpunimin e tij me këngëtaren e re, Arta, “Kom dasht”.

Kënga është mjaft ritmike dhe u ngjan hiteve të mëparshme të “Zzik”-it, si “Dhezu” apo “Tony Montana”. Kimia e reperit dhe këngëtares dallohet jo vetëm në këngë por edhe në klip, ku të dy bashkëveprojnë mjaft mirë me njëri-tjetrin, duke na dhënë një klip mjaft të bukur.

Ja, jua heqim kuriozitetin ne:

 

 

Shperndaje