Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ingrit Gjoni: “Ik sa më larg”

(Video) Ingrit Gjoni: “Ik sa më larg”
August 29
19:58 2016

Ingriti kishte disa kohë që nuk kishte sjellë një këngë solo. Sot ajo ka publikuar këngën më të re me titull “Sa më larg”.

Edhe këtë herë ajo i këndon dashurisë, “një dashurie” që i kërkon të ikë. Nëpërmjet klipit, këngëtarja tregon për pjesën më të  dhimbshme të dashurisë, siç është ndarja.

Ngjarjet zhvillohen në ambientet e shtëpisë, ku Ingriti dhe partneri i saj, nëpërmjet skenave joshëse, shfaqin dashurinë dhe urrejtjen për njëri-tjetrin. Këngëtarja duket shumë sensuale dhe në super formë në këtë videoklip.  Për të tjera detaje interesante ndiqni klipin./Blitz.al/

 

Shperndaje