Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) E zgjidhni dot sekretin e “Bermudës” së Tunës?

(Video) E zgjidhni dot sekretin e “Bermudës” së Tunës?
November 05
21:15 2016

Nëse kujtuat se Tuna u mjaftua me bashkëpunimin “Zemra Jem”, atëherë jeni gabuar.

Këngëtarja e njohur ka publikuar pasditen e sotme klipin e saj më të ri, të titulluar “Bermuda”. Të themi të drejtën, “Bermuda” ngjan më shumë me një klip veror sesa për një stinë të ftohtë si kjo që po kalojmë tani.

Tuna nuk ka ngurruar të tregojë format e saj mjaft të bukura në klip, ndërsa kënga është mjaft ritmike sa për të shoqëruar ditët e fundit të këtij viti.

E keni parë klipin? Ja ku është! /Blitz.al/

Shperndaje