Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Bes Kallaku dhe Leonardi na sjellin “mjaltë” këtë verë

(Video) Bes Kallaku dhe Leonardi na sjellin “mjaltë” këtë verë
August 06
16:23 2016

Aktori i njohur i “Portokalli”-së, Besart Kallaku ka publikuar këngën e tij më të re, në bashkëpunim me Leonardin, të titulluar “Si mjalti”.

Me hip hop-in e Besit dhe me refrenin e Leonardit, “Si mjalti” pritet të ëmbëlsojë ditët e mbetura të kësaj vere.

Klipi është xhiruar në një dyqan ëmbëlsirash dhe në bregdet, gjë që e bën videon tërheqëse.

E vetmja gjë që i mungon klipit është “Ija”, e cila nuk ka munguar pothuajse në çdo videoklip të Besit, por pavarësisht kësaj videoklipi nuk duhet humbur:

 

 

Shperndaje