Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vëllezërit Prifti rikthejnë Aleksandër Gjokën

Vëllezërit Prifti rikthejnë Aleksandër Gjokën
December 03
13:29 2016

Aleksandër Gjoka është një nga emrat më të mëdhenj të muzikës shqiptare. Rrokeri unik shqiptar i kishte munguar prej kohësh showbiz-it me një projekt të ri muzikor.

Kanë qenë vëllezërit e njohur korçarë, Stefi dhe Endri, ata që e kanë kthyer përsëri këngëtarin me këngën “Jeta ime”. Ai është një projekt i Gent Myftaraj, me tekst të Pandi Laços dhe sigurisht e ritmeve rrok.

Kënga duket se është mirëpritur nga publiku, pasi përdoruesit e rrjeteve sociale e kanë shpërndarë nëpër profilet e tyre./Blitz.al

Shperndaje