Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza “e arratisur” e Florit dhe 2po2

Vajza “e arratisur” e Florit dhe 2po2
March 21
13:12 2016

Një bashkëpunim i Flori Mumajesit dhe 2po2 është përsëritur, duke sjellë kështu një sukses muzikor. Patjetër që Flori do t’ i këndonte dashurisë e duhet thënë se “Gone girl” e Florit dhe Besnikut ka tërhequr vëmendjen absolute, pasi që në orët e para të publikimit shifrat e shikueshmërisë kanë shpërthyer në mijëra. Bashkëpunimet mes tyre kanë qenë gjithmonë të suksesshme, duke kujtuar këtu këngën “Gjithë jetën”. Përveç fansave të shumtë në numër nga të dy protagonistët, duket se kënga është pëlqyer edhe nga kolegë të cilët nuk i kanë kursyer shpërndarjet në rrjete sociale.

Etiketimet
Shperndaje