Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stine ka një dedikim. Kujt i thotë ai “Bela”?

Stine ka një dedikim. Kujt i thotë ai “Bela”?
February 12
20:34 2017

Stine ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Bela”.

Në jetën e Stines kanë ndodhur shumë ndryshime dhe ai ka qëndruar larg skenave apo videoklipeve kohëve të fundit. Por duket se ka vendosur të rikthehet bujshëm me një këngë ritmike.

Në videoklipin e këngës Stine shihet i rrethuar nga shumë vajza të bukura, e kryesisht nga një kaçurrelse që e shoqëron gjatë gjithë kohës.

Videoklipin këngëtari e ka realizuar në një ndër pub-et e Tiranës, ku mesa duket gjeti “bukuroshen” që i këndon./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje