Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Skivi dhe Cozman festojnë me…

Skivi dhe Cozman festojnë me…
December 30
18:25 2016

Skivi dhe Cozman janë jo vetëm kolegë, por edhe miq shumë të mirë. Dy reperët e Babastars kanë publikuar vetëm pak minuta më parë klipin e tyre të ri, “Shoqnia”.

Ata shihen në shoqërinë e femrave seksi, që mesa duket është zgjedhja ideale për të festuar dhe për të lënë pas krahëve problemet e një viti.

Ky vit ka qenë i suksesshëm për të dy reperat, të cilët kanë pasur shumë koncerte e suksese gjatë vitit që lamë pas. Me siguri ata kanë rezervuar të tjera surpriza për 2017-n./Blitz.al

Shperndaje