Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Samanta Karavello dhe Gent Fatali: “Na e dina”

Samanta Karavello dhe Gent Fatali: “Na e dina”
July 03
14:25 2016

Vetëm pak orë më parë, Samanta Karavello ka lançuar klipin e saj më të ri. Ajo vjen përsëri me një bashkëpunim, por këtë herë me Gent Fatalin . Kënga titullohet “Na e dina” dhe është realizuar nga Max Productional.

“Na e dina” është një këngë ritmike që përshtatet mjaft mirë edhe me sezonin veror. Samanta në këtë klip shfaqet super në formë dhe seksi. E sigurt që kënga e Samantës dhe Gentit do të kthehet në një hit veror dhe do të pushtojë clubet. Përfshihuni dhe ju në atmosferën e një ndër klipeve më të reja.

Komento
Shperndaje