Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikthehet Vesa Luma në një bashkëpunim me Big Basta dhe Mr. Rez

Rikthehet Vesa Luma në një bashkëpunim me Big Basta dhe Mr. Rez
September 21
21:55 2016

Vesa Luma i është rikthyer muzikës pas lindjes së djalit të saj dhe duket në një super formë. Këtë herë ajo vjen me një bashkëpunim me bashkëshortin Big Basta dhe me Mr. Rez.

Vetëm pak më parë Vesa, Big Basta dhe Mr. Rez kanë publikuar këngën e tyre më të re me titull “Inna Di Dance”. Teksti i këngës është shkruar nga Mr. Rez dhe Big Basta dhe është një miksim midis gjuhës angleze dhe asaj shqipe. Treshja ka zgjedhur disa vende mjaft të veçanta për të realizuar videoklipin. Gjithashtu “kimia” midis këngëtarëve është shumë e veçantë .“In Di Dance”, një këngë ritmike dhe muzika e saj të fiksohet menjëherë.

Për më shumë detaje ndiqni klipin./Blitz.al/

Shperndaje