Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rikthehet Olta Boka. Tashmë “në garë” për dashurinë

Rikthehet Olta Boka. Tashmë “në garë” për dashurinë
August 05
20:16 2016

Pas një mungese për një kohë të gjatë në tregun muzikor shqiptar, Olta Boka është rikthyer me një klip të ri.

“Rri dhe pak” titullohet klipi, të cilin Olta e ka publikuar pak më minuta më parë dhe mund të themi se po pritet mjaft mirë nga publiku, duke parë komentet dhe shpërndarjet në rrjetet sociale.

Këtë herë Olta vjen si një motoriste, e cila garon për të fituar dashurinë e zemrës së saj, por që në fund humbet garën e kështu edhe dashurinë.

Edhe pse ndryshe nga herët e tjera, Boka përsëri duket mjaft mirë në këtë klip.

Komento
Shperndaje