Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rihanna, “topless” në videon e re

Rihanna, “topless” në videon e re
March 31
17:01 2016

Këngëtarja nga Barbadosi ka publikuar pak minuta më parë videon e saj më të re të këngës “Kiss it better”. Kënga është pjesë e albumit të fundit të RiRi-t, “Anti”, dhe ishte planifikuar të performohej në ndarjen e çmimeve Grammy në shkurt të këtij viti, por që më pas u anulua.

Videoja është e formatit bardhë e zi dhe në video është vetëm Rihanna, e cila nuk ngurron të tregojë format e saj tepër seksi me një veshje të lehtë. Ajo ka arritur të mbledhë mbi 360.000 shikime në Youtube  në vetëm pak minuta.

Kënga i përket muzikës “black”, pra as baladë, as këngë ritmike.

“Kiss it better” është një video që ia vlen të shihet dhe një këngë që ia vlen të dëgjohet.

Komento
Etiketimet
Shperndaje