Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rihanna publikon klipin e ri në një tjetër planet

Rihanna publikon klipin e ri në një tjetër planet
June 30
23:42 2016

Rihanna ka bërë histori si artistja e parë që ka bërë premierën e videos të saj në IMAX. Nëpërmjet videos historike ajo ka promovuar këngën e re “Sledgehammer”, të cilën do ta gjeni në Vevo dhe Tidal.

Ana vizuale në video është mahnitëse.  Rihanna shfaqet në një botë tjetër, e veshur  me të kuqe në një mënyrë shumë elegante. Riri është shfaqur me një make up dhe model flokësh të çuditshëm, por është përshtatur shumë mirë me këtë planet të largët.

Etiketimet
Shperndaje