Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Renis Gjoka lançon “Po tani?”

Renis Gjoka lançon “Po tani?”
July 11
22:13 2016

Renis Gjoka ka publikuar para pak orësh, këngën e tij të re me titull “Po tani?”. Këngëtari duket se i ka kushtuar një rëndësi të veçantë klipit në të cilin ndërthuren bukur natyra, fusha, mali, lumenjtë dhe ujvara. Kënga flet për një pendim në dashuri, por që kërkon shpresë në ribashkim. Pasi Renis shëtit gjithë relievin, në fund ka vetëm një pyetje: “Po tani?”. Për më shumë ndiqni klipin më poshtë.

Komento
Shperndaje