Blitz | Kliko dhe Informohu

Klipe te Reja

Agon Amiga publikon klipin erotik. Dedikim për ish-gruan?

Agon Amiga publikon klipin erotik. Dedikim për ish-gruan?

Ashtu siç edhe pati lajmëruar, pak ditë më parë anëtari i “Babastars”, Agon Amiga, ka publikuar klipin e tij më të fundit, të titulluar “Qyqek”. Videoja është publikuar në kanalin

Lexo me Shume

P!nk i vë “zjarrin” Botës së Çudirave

P!nk i vë “zjarrin” Botës së Çudirave

Një muaj pas publikimit të këngës së saj të fundit, “Just Like Fire”, Pink na ka dhuruar edhe  videoklipin, i cili mund të themi se është i mrekullueshëm. Meqenëse kënga

Lexo me Shume

Dafina Zeqiri VS Ace of Base & Coco Jambo

Dafina Zeqiri VS Ace of Base & Coco Jambo

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova ka publikuar këngën e saj më të fundit, të titulluar “Na”. Kënga është në bashkëpunim me reperat KAOS dhe ka një stil pak më ndryshe

Lexo me Shume

Për çfarë ka nevojë Alban Skënderaj?

    Për çfarë ka nevojë Alban Skënderaj?

Alban Skënderaj i ka kënduar dashurisë për vite me radhë. Pak kohë më parë ai publikoi klipin “Unë dhe ti”,  me të cilin pati shumë sukses  dhe arriti një numër të

Lexo me Shume

Dua Lipa, “Hotter Than Hell”

    Dua Lipa, “Hotter Than Hell”

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, pas suksesit që pati me këngët “Be The One” dhe “Last Dance”, ka publikuar sot klipin e saj më të ri të titulluar “Hotter

Lexo me Shume

Mozzik dhe Getinjo si “Tony Montana”

    Mozzik dhe Getinjo si “Tony Montana”

Mozzik dhe Getinjo, dy repera mjaft të njohur, kanë vendosur këtë herë të vijnë me një bashkëpunim. “Dhezu” e Mozzik u kthye në hit dhe arriti të kishte një numër

Lexo me Shume

Dhurata e Aurelës për nënën e saj

Dhurata e Aurelës për nënën e saj

Aurela Gaçe ka publikuar para pak minutash këngën e saj, të titulluar “Nënë e imja nënë”. Videoja ishte lajmëruar ditë më parë, por sot mund ta shihni në kanalin zyrtar

Lexo me Shume

Capital T: “Thirrëm n’telefon”

    Capital T: “Thirrëm n’telefon”

Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe i talentuar në muzikën hip-hop. Këngët e tij pëlqehen nga publiku dhe kthehen shumë shpejt në hite.  Kënga e fundit është

Lexo me Shume

Ledri Vula tani është “mbret”

Ledri Vula tani është “mbret”

Klipi “SRMN” i Ledri Vulës ka qenë hit dhe numëron rreth 6 milionë klikime në Youtube. Por vetëm pak kohë

Lexo me Shume

Nrg Band nuk ka të ndalur!

  Nrg Band nuk ka të ndalur!

Pas këngës  “Ajo m’kalli”, e cila u pëlqye tepër nga publiku aq sa numëron rreth 5 milion shikime në Youtube,

Lexo me Shume

Greta Koçi prezanton “S’jena ni moti”

  Greta Koçi prezanton “S’jena ni moti”

Shumë pak kohë pas klipit “I besova”,  i cili u pasua nga  një konflikt me producentin Besim Buzuku, Greta Koçi

Lexo me Shume

Kujt i nevojitet Rihanna?

Kujt i nevojitet Rihanna?

Pak minuta më parë, Rihanna ka publikuar videon e radhës nga albumi “Anti”. Videoja titullohet “Needed Me” dhe ka mbledhur

Lexo me Shume

Ja cila është “aventura” e re e Çiljetës

  Ja cila është “aventura”  e re e Çiljetës

Mbrëmjen e djeshme Çiljeta lançoi bashkëpunimin e saj me Armand Ademin të paralajmëruar prej disa ditësh. Kënga dhe klipi janë

Lexo me Shume

Dreq! Doli…

  Dreq! Doli…

Ashtu siç kishte lajmëruar, Enca ka publikuar disa minuta më parë klipin e saj të titulluar “Dreq” dhe mund t’ju

Lexo me Shume

Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

  Bebe Rexha sjell “No broken hearts” në bashkëpunim me Nicki Minaj

Pas suksesit që pati vetëm videoja me tekst, këngëtarja me origjinë nga Kosova, Bebe Rexha, ka sjellë në bashkëpunim me

Lexo me Shume

Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

  Cozman, vetëm këtë herë, repon për të djeshmen

Para pak minutash, reperi Cozman, pjesë e grupit Babastars, lançoi single-in e tij me titullin “Si dje”. Kjo është kënga

Lexo me Shume

Kur Vedat Ademi “Nuk ta fal”

  Kur Vedat Ademi “Nuk ta fal”

  Vedat Ademi ka lançuar klipin e ri nën titullin “S’kom me ta fal”. Kënga është në të njëjtën rrymë

Lexo me Shume

Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

  Çfarë bëjnë Eriku, Enca dhe Çiljeta në klipin e ri të Noizy-t?

Noizy publikoi pak minuta më parë këngën e radhës nga albumi i tij “ZinCity”. Kënga titullohet “Grande” dhe është e

Lexo me Shume

Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor

  Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor

Edon Dedi, i njohur ndryshe si Dj Blunt, në bashkëpunim me Real, ka lançuar pasditen e sotme projektin më të

Lexo me Shume

Ylli Limani lançon ““Ku je kon prom”

  Ylli Limani lançon ““Ku je kon prom”

  Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i dalë nga skena e “The Voice of Albania”, Ylli Limani, ka lançuar këngën e

Lexo me Shume

Rihanna, “topless” në videon e re

  Rihanna, “topless” në videon e re

Këngëtarja nga Barbadosi ka publikuar pak minuta më parë videon e saj më të re të këngës “Kiss it better”.

Lexo me Shume