Blitz | Kliko dhe Informohu

Klipe te Reja

(Video) Repere seksi si Zanfina Ismaili

    (Video) Repere seksi si Zanfina Ismaili

Vitet e fundit, Zanfina ka qenë pak më e tërhequr nga muzika. Gati një vit më parë ajo publikoi baladën e ndjerë kushtuar nënës së saj, Monës, me titull “M”.

Lexo me Shume

Pas ndarjes nga Adrian Gaxha, Lindon Berisha publikon klipin e ri me një tjetër këngëtar

Pas ndarjes nga Adrian Gaxha, Lindon Berisha publikon klipin e ri me një tjetër këngëtar

Lindon Berisha ka pasur disa publikime të njëpasnjëshme me Adrian Gaxhën, madje prej dy vitesh pjesë e labelit të tij “Brick Records”. Por pas ndarjes prej tij ai ka bashkëpunuar

Lexo me Shume

Bes Kallaku dhe Kimikati na kanë habitur tek s’mban më: Të kam dh* mu n’dashni!

    Bes Kallaku dhe Kimikati na kanë habitur tek s’mban më: Të kam dh* mu n’dashni!

Bes Kallaku mund të themi se, përveçse një nga aktorët më të mirë në Shqipëri, ka filluar të konkurrojë seriozisht edhe këngëtarët. Bashkëpunimi i tij me Ylli Bakën, “Gëzuar Baftjar” pa

Lexo me Shume

Cozman nuk e ka harruar Tunën dhe këtë e dëshmon qartë klipi i tij i ri

    Cozman nuk e ka harruar Tunën dhe këtë e dëshmon qartë klipi i tij i ri

Pas “Shoqnisë” të gjithë fansat e reperit Cozman e prisnin një tjetër këngë prej tij e cila  nuk vonoi. Mbrëmjen e djeshme Cozman ka publikuar projektin e tij më të ri

Lexo me Shume

Çunat u rikthyen! Seldi dhe Sinani publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë pas…

    Çunat u rikthyen! Seldi dhe Sinani publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë pas…

Pas zërave për një ftohje mes këngëtarëve të njohur, Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu janë rikthyer sërish me një bashkëpunim. Nëse tashmë artistët përpiqen të sjellin projekte për të na

Lexo me Shume

(Video) “Nrg Band” tregon se si janë të pasmet e femrave ballkanike

    (Video) “Nrg Band” tregon se si janë të pasmet e femrave ballkanike

“Nrg Band” ka publikuar klipin më të ri me titull “Balkanbooty”. Fillimisht, djemtë e “Nrg Band” janë në një bar duke pirë vetëm dhe duke kënduar: “Edhe nëse jam me tjetër

Lexo me Shume

Problemet e Vukman dhe Big Bastës i zgjidh veç Kastro Zizo

    Problemet e Vukman dhe Big Bastës i zgjidh veç Kastro Zizo

Mbrëmjen e djeshme, Visjan Ukcenaj, i njohur ndryshe si Vukman, dhe Big Basta, kanë publikuar klipin e tyre më të ri me titull Kastro Zizo. Po Kastro ku hyn këtu?

Lexo me Shume

Ardian Bujupi dhe Mohombi modernizojnë këngën e njohur të Tarkan-it

    Ardian Bujupi dhe Mohombi modernizojnë këngën e njohur të Tarkan-it

U përfol ditë më parë për një bashkëpunim mes këngëtarit shqiptar Ardian Bujupi dhe këngëtarit të njohur Mohombi. E më në fund kënga është publikuar nga llogaria zyrtare e Bujupit

Lexo me Shume

(Video) Capital T bën bashkë të gjitha personazhet e “Disney”-t

  (Video) Capital T bën bashkë të gjitha personazhet e “Disney”-t

Vetëm pak minuta më parë, Capital T ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Uno”. Klipi i

Lexo me Shume

Çfarë ndodh kur je me Dren Abazin?

  Çfarë ndodh kur je me Dren Abazin?

Ndoshta shumë prej jush keni menduar se ku ka humbur Dren Abazi, këngëtari i baladave romantike, por më në fund ai

Lexo me Shume

Era Rusi si asnjëherë: “Ti më ke lon pa men!”

  Era Rusi si asnjëherë: “Ti më ke lon pa men!”

Këngëtarja Era Rusi sapo ka lançuar këngën e saj “Nale”, me muzikë të Kledi Bahitit, produksion të labelit “Threedots” dhe

Lexo me Shume

Samanta “bashkë” me 2Ton kanë një surprizë

  Samanta “bashkë” me 2Ton kanë një surprizë

Mbrëmjen e djeshme, Samanta Karavella ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me 2Ton. Kënga titullohet “Bashkë”

Lexo me Shume

Stine i bën nënës dhuratën më të bukur…

  Stine i bën nënës dhuratën më të bukur…

Pas këngës “Bela”, kantautori Ernest Duka ka publikuar vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të ri, “Mama”.

Lexo me Shume

Pse-të e Argjentina Ramosajt…

  Pse-të e Argjentina Ramosajt…

I kishte munguar për më shumë se dy vjet skenës dhe më në fund këngëtarja Argjentina Ramosaj ka publikuar këngën

Lexo me Shume

Pritja mbaroi… Era Istrefi publikon “Redrum”

  Pritja mbaroi… Era Istrefi publikon “Redrum”

Vetëm pak minuta më parë, Era Istrefi publikoi këngën e shumëpritur “Redrum”. Pas suksesit të hitit “Bon Bon”, Era Istrefi

Lexo me Shume

Dua Lipa më shumë se sensuale i tregon se e mendon gjithë kohës…

  Dua Lipa më shumë se sensuale i tregon se e mendon gjithë kohës…

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, vetëm pak minuta më parë ka lançuar videoklipin më të ri të këngës “Thinkin

Lexo me Shume

Greta Koçi ka diçka për t’i thënë “Atij”

  Greta Koçi ka diçka për t’i thënë “Atij”

Greta Koçi ka vendosur të rikthehet me një tjetër projekt muzikor pas bashkëpunimit me Nurteel. Këngëtarja prej pak kohësh e

Lexo me Shume

Dedikim për macen. Kush është “maca” e Kastro Zizos?

  Dedikim për macen. Kush është “maca” e Kastro Zizos?

Vetëm pak minuta më parë, Kastro Zizo ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Vin Velin.

Lexo me Shume

Xhelozë për Majk dhe Onat? Përgjigjen reperët: “Le t’xhelozojnë…”

  Xhelozë për Majk dhe Onat? Përgjigjen reperët: “Le t’xhelozojnë…”

Vetëm pak më parë, Majk dhe Onat kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpërfolur me titull “Le t’xhelozojnë”. Reperët i këndojnë parasë,

Lexo me Shume

Soni Malaj publikon më në fund dedikimin për të dashurin

  Soni Malaj publikon më në fund dedikimin për të dashurin

Për ta bërë këtë Shën Valentin akoma edhe më të bukur, Soni Malaj ka publikuar këngën e saj më të

Lexo me Shume

Stine ka një dedikim. Kujt i thotë ai “Bela”?

  Stine ka një dedikim. Kujt i thotë ai “Bela”?

Stine ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Bela”. Në jetën e Stines kanë ndodhur shumë ndryshime

Lexo me Shume