Blitz | Kliko dhe Informohu

Klipe te Reja

Jemi jashtë shtetit apo janë thjesht Ledri dhe Buta që na çuan mbi re?

    Jemi jashtë shtetit apo janë thjesht Ledri dhe Buta që na çuan mbi re?

Prej kohësh, Ledri Vula dhe Buta na kishin paralajmëruar se do të sillnin një bashkëpunim, i cili premtonte shumë. Pak minuta më parë ata kanë publikuar projektin e tyre “Mbi

Lexo me Shume

(Video) Norës nuk i mjafton vetëm Roberti, i tregon Gjikos se njerëzit gabojnë…

    (Video) Norës nuk i mjafton vetëm Roberti, i tregon Gjikos se njerëzit gabojnë…

Të gjithë ishim përgatitur prej javësh se Nora Istrefi këtë verë do të rikthehej fuqishëm me këngë të reja dhe kështu veproi. Disa ditë më parë ajo publikoi bashkëpunimin e

Lexo me Shume

Mos e besoni po deshët, po Bebe Rexha sapo bëri bashkëpunim me këngëtarin e “One Direction”

    Mos e besoni po deshët, po Bebe Rexha sapo bëri bashkëpunim me këngëtarin e “One Direction”

Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Louis Tomlinson, i cili është një ndër pjestarët e grupit të njohur One Direction. Kënga titullohet “Back

Lexo me Shume

Dueti i Norës dhe Robertit erdhi për të na treguar se në dashuri nuk ka inat

    Dueti i Norës dhe Robertit erdhi për të na treguar se në dashuri nuk ka inat

Janë një nga dyshet më simpatike të showbiz-it shqiptar dhe ndër më të komentuarit. Bëhet fjalë për Nora Istrefin dhe Robert Berishën, të cilët ndonëse në media janë përfolur se

Lexo me Shume

KAOS dhe Ermal Fejzullahu kanë diçka për të thënë: “Pse s’po rri me ne? Bëhu sonte VIP!”

    KAOS dhe Ermal Fejzullahu kanë diçka për të thënë: “Pse s’po rri me ne? Bëhu sonte VIP!”

Vetëm pak më parë, KAOS dhe Ermal Fejzullahu kanë publikuar klipin e tyre më të ri me titull “VIP”. Kënga është e përshtatshme për këtë sezon të nxehtë veror. Por ndryshe

Lexo me Shume

“Nallane” e re jo vetëm ritmike, por edhe “smart ass”

    “Nallane” e re jo vetëm ritmike, por edhe “smart ass”

Ju kishte marrë malli për “Nallane”? Tashmë është hedhur në treg edhe projekti i ri, duke plotësuar kështu trilogjinë e hitit tuaj më të dashur. E nëse në dy këngët

Lexo me Shume

Kida bën thirrje: “Unë po e du veç edhe një herë…”

    Kida bën thirrje: “Unë po e du veç edhe një herë…”

Vetëm pak më parë, Kida ka publikuar këngën e saj më të re për këtë sezon. Ajo titullohet “Pe du” dhe sigurisht që është mjaft e përshtatshme për sezonin veror.

Lexo me Shume

Në shpirtin e Flori Mumajesit dhe Elinelit…

    Në shpirtin e Flori Mumajesit dhe Elinelit…

  Si mund të mendohej një verë pa Flori Mumajesin? Producenti i njohur ka publikuar para pak minutash projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me reperin Elinel.

Lexo me Shume

Këngëtari shqiptar sapo na prezantoi me klipin më të veçantë të verës

Këngëtari shqiptar sapo na prezantoi me klipin më të veçantë të verës

Ylli Limani është bërë mjaft i njohur me baladat e tij kënduar dashurisë. E fundit ka qenë balada “Shiu”, me

Lexo me Shume

Njerëz harrojeni, për Greta Koçin dhe Genc Prelvukajn nuk ka “dashni”!

  Njerëz harrojeni, për Greta Koçin dhe Genc Prelvukajn nuk ka “dashni”!

Greta Koçi kishte paralajmëruar se këtë verë do të lançonte një këngë shumë verore në bashkëpunim me Genc Prelvukaj dhe

Lexo me Shume

Dilemë publike në videoklip: Pasqyrë moj pasqyrë, më mirë me kostum apo fustan?

Dilemë publike në videoklip: Pasqyrë moj pasqyrë, më mirë me kostum apo fustan?

Silva Gunbardhi dy muaj më parë publikoi bashkëpunimin e saj “Lalushe”  me Defrin. Vetëm pak orë më parë, këngëtarja ka

Lexo me Shume

Kida bashkëpunon me Dj-in e njohur francez, por i qëndron besnike gjuhës shqipe

  Kida bashkëpunon me Dj-in e njohur francez, por i qëndron besnike gjuhës shqipe

Këngëtarja kosovare, Kida, më në fund ka publikuar bashkëpunimin e saj me Dj-in shumë të njohur francez Hcue. Hcue ka

Lexo me Shume

Stresi surprizon fansat për ditëlindjen e tij

  Stresi surprizon fansat për ditëlindjen e tij

Duket se në këtë ditë të veçantë për reperin, ai ka vendosur të surprizojë fansat e tij. Stresi ka publikuar

Lexo me Shume

Stine dhe historia e dashurisë në Kuba…

  Stine dhe historia e dashurisë në Kuba…

Kantautori Ernest Duka ka publikuar projektin e tij të ri muzikor, “La Bonita”. Një muaj më parë ai ka zgjedhur

Lexo me Shume

Ju sigurojmë se si në këtë klip, nuk e keni parë asnjëherë këngëtarin shqiptar

  Ju sigurojmë se si në këtë klip, nuk e keni parë asnjëherë këngëtarin shqiptar

Gjithnjë e kemi parë si atë këngëtarin e festivaleve apo të muzikës popfolk, por këtë herë Devis Xherahu ka vendosur

Lexo me Shume

“Ndahen” Mimoza Shkodra dhe Genc Prelvukaj

  “Ndahen” Mimoza Shkodra dhe Genc Prelvukaj

Dy këngëtarët e njohur, edhe pse jo të të njëjtit zhaner, kanë zgjedhur të vijnë me një bashkëpunim ditën e

Lexo me Shume

Ingrit Gjoni, seksi njëlloj si në ditën e parë…

  Ingrit Gjoni, seksi njëlloj si në ditën e parë…

Në prag të verës, Ingrit Gjoni është rikthyer me një bashkëpunim me Gjeto Lucën. Vetëm pak më parë, ajo ka

Lexo me Shume

Nëse emocionoheni e lotoni pasi të shihni këtë video, atëherë “fajësoni” Aurelën

  Nëse emocionoheni e lotoni pasi të shihni këtë video, atëherë “fajësoni” Aurelën

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur, Aurela Gaçe, publikoi pak javë më parë, duke iu rikthyer muzikës pas lindjes

Lexo me Shume

Vajza, mbani frymën! Ronela sapo ju dedikoi një këngë

Vajza, mbani frymën! Ronela sapo ju dedikoi një këngë

Pak minuta më parë, Ronela Hajati ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Ai titullohet “Ladies” dhe është

Lexo me Shume

Besa “nuk e la të binte” Elinelin

  Besa “nuk e la të binte” Elinelin

Mbrëmjen e djeshme në finalen e “The Voice”, Besa Kokëdhima dhe Elinel debutuan për herë të parë bashkëpunimin e tyre.

Lexo me Shume

Majk ka një mesazh për të: Ti je katile

  Majk ka një mesazh për të: Ti je katile

Vetëm pak minuta më parë, Majk ka publikuar këngën e tij më të re, “Katile”. “Ta fala zemrën, por ti

Lexo me Shume