Blitz | Kliko dhe Informohu

Klipe te Reja

Rihanna, “topless” në videon e re

    Rihanna, “topless” në videon e re

Këngëtarja nga Barbadosi ka publikuar pak minuta më parë videon e saj më të re të këngës “Kiss it better”. Kënga është pjesë e albumit të fundit të RiRi-t, “Anti”,

Lexo me Shume

Eranda Libohova, rikthim te baladat

    Eranda Libohova, rikthim te baladat

Pas një mungese të gjatë, këngëtarja Eranda Libohova prezantoi ditën e sotme për publikun këngën e re me titull “Pa mua”. Në fillim të videoklipit shfaqet ena prej balte që të

Lexo me Shume

A është krijim “Origjinal” kënga e re e Getoarit?

    A është krijim “Origjinal” kënga e re e Getoarit?

Mesa duket tradita e “Babastars” nuk është thyer edhe këtë herë në të gjitha drejtimet. Gjithçka mbetet në të njëjtat linja që jemi mësuar t’i dëgjojmë deri sot. Bëhet fjalë

Lexo me Shume

Babastarsat i këndojnë sërish vetes

    Babastarsat i këndojnë sërish vetes

“Babastars”, më saktë dy anëtarët Getoar Selimi dhe Onat, sapo publikuan bashkëpunimin e ri. Kohët e fundit duket se mes tyre ka rënë “epidemia” e duetit brenda grupit, duke i shtuar

Lexo me Shume

Nick Jonas dhe Tove Lo bashkojnë forcat për “Close”

    Nick Jonas dhe Tove Lo bashkojnë forcat për “Close”

  Në rast se “Jealous” dhe “Levels” nuk ju kanë bërë të mendoni se Nick Jonas ka potencialin e duhur për të qenë një yll i vërtetë në industrinë amerikane

Lexo me Shume

Ja ku e keni “Numrin e ri” të Dhuratës!

    Ja ku e keni “Numrin e ri” të Dhuratës!

Ajo na ka paralajmëruar për “Numrin e ri”, edhe pse “Atij” të këngës nuk dëshiron t’ia japë. Dhurata sapo na prezantoi klipin e saj më të ri, në të cilin

Lexo me Shume

(VIDEO) Duda në aksion…

    (VIDEO) Duda në aksion…

Rikthehet pas një mungese pak të gjatë reperi i një kohe tjetër, të themi, Duda. I njëjti djalë i gërshetave dhe i pantallonave të gjera te kënga “Nano”, ka lançuar

Lexo me Shume

Capital T godet sërish

    Capital T godet sërish

Ashtu siç edhe pati premtuar, Capital T publikoi këngën e tij të radhës të titulluar “Hitman”. Kënga është e zhanrit hip-hop/rap dhe përmban tone të forta rebelimi të Capital ndaj

Lexo me Shume

Sia “kënaqet me pak”

  Sia “kënaqet me pak”

Nëse menduat se “Cheap thrills” i Sias do të mbetej pa një video zyrtare, e kishit gabim. Sia publikoi sot versionin zyrtar

Lexo me Shume

Vajza “e arratisur” e Florit dhe 2po2

  Vajza “e arratisur” e Florit dhe 2po2

Një bashkëpunim i Flori Mumajesit dhe 2po2 është përsëritur, duke sjellë kështu një sukses muzikor. Patjetër që Flori do t’

Lexo me Shume

Sabiani dhe Marseli sjellin “S’ta fali”

  Sabiani dhe Marseli sjellin “S’ta fali”

Është publikuar dje bashkëpunimi i radhës mes Sabianit dhe Marselit. Dyshja e pandashme ka vendosur të mbetet e tillë, duke

Lexo me Shume

Më në fund… Soni me Skivin

  Më në fund… Soni me Skivin

Pas këngës “Me rrena” duket se Soni ka zgjedhur të vijë me një bashkëpunim që e kishte njoftuar edhe më

Lexo me Shume
1 8 9 10