Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nrg Band nuk ka të ndalur!

Nrg Band nuk ka të ndalur!
April 22
22:44 2016

Pas këngës  “Ajo m’kalli”, e cila u pëlqye tepër nga publiku aq sa numëron rreth 5 milion shikime në Youtube, Nrg Band lançoi mbrëmjen e sotme këngën e re në bashkëpunim me Dj Aldo nën titullin “Mos u nal”. Kënga është energjike dhe që në orën e parë të publikimit është pëlqyer dhe komplimentuar nga fansat. Nën ritme verore ashtu sic jemi mësuar ta dëgjojmë band-in prej kohësh, kënga e pasqyron  dhe në klip energjinë, nëpërmjet ambjentit dhe atmosferës verore të xhiruar në bregdet. Për më shumë detaje ndiqni videon bashkangjitur.

Shperndaje