Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nick Jonas dhe Tove Lo bashkojnë forcat për “Close”

March 26
11:13 2016

 

Në rast se “Jealous” dhe “Levels” nuk ju kanë bërë të mendoni se Nick Jonas ka potencialin e duhur për të qenë një yll i vërtetë në industrinë amerikane të muzikës, atëherë “Close” do t’ju bindë.

Kënga është në bashkëpunim me Tove Lo dhe është e zhanrit R&B. Kënga ka ritëm dhe tekst interesant, ndërsa videoja skena të nxehta. Për më tepër, shihni videon:

 

 

Etiketimet
Shperndaje